TworzymyGłos Regionu

Monika Sawicka – autorka, która dotyka trudnych tematów

- spotkanie autorskie w Bibliotece w Szlichtyngowej

Piątek, 28 kwietnia 2023 o 21:22, autor: 0
Monika Sawicka – autorka, która dotyka trudnych tematów

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z pisarką Moniką Sawicką, która porusza w swoich powieściach trudne, ale niezwykle ważne tematy, takie jak przemoc domowa, alkoholizm, choroby i toksyczne związki.

Kto to jest Monika Sawicka?

Czytelnicy Moniki Sawickiej cenią ją za historie pełne emocji, które poruszają ważne problemy i dają nadzieję. Jej powieści, takie jak „Kruchość porcelany”, „Kolorowe sny”, „Gdyby nie ty” czy „Serwantka”, są znane i cenione przez wiele osób. Autorka stawia sobie za cel dotarcie do czytelników, którzy cenią sobie wartościowe treści.

O czym pisze Monika Sawicka?

W swoich powieściach Monika Sawicka porusza trudne tematy, takie jak przemoc domowa, alkoholizm, nieuleczalne choroby czy toksyczne związki. Pisarka sama doświadczyła przemocowej relacji i wie, jak ważne jest podejmowanie takich tematów. W swoich dziełach ukazuje problemy, z jakimi borykają się ludzie w codziennym życiu, w sposób szczery i autentyczny.

Spotkanie autorskie z Moniką Sawicką

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej zaprasza na wyjątkowe spotkanie autorskie z Moniką Sawicką, które odbędzie się dnia 09.05.2023 (wtorek) o godz. 17:00. W trakcie wydarzenia będzie można zakupić książki i zdobyć autograf pisarki.

Spotkanie z Moniką Sawicką odbędzie się w ramach obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, które w tym roku odbywa się pod hasłem: „Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka!”. To doskonała okazja, by posłuchać ciekawych historii i porozmawiać z autorką na temat jej twórczości.

Źródło: biblioteka.szlichtyngowa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl