TworzymyGłos Regionu

reklama

Mobilna zbiórka elektroodpadów we Wschowie. Akcję organizują CKiR i Stena Recycling

Wtorek, 09 stycznia 2024 o 10:18, autor: 2
Mobilna zbiórka elektroodpadów we Wschowie. Akcję organizują CKiR i Stena Recycling

Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie, w partnerstwie z firmą Stena Recycling, oddział Wschowa, ogłosiło mobilną zbiórkę elektroodpadów. Akcja, zaplanowana na dni 15-25 stycznia, skierowana jest szczególnie do seniorów z terenu Gminy Wschowa. Inicjatywa ta zbiega się z obchodami Dnia Babci i Dziadka, co dodatkowo podkreśla jej społeczny charakter.

Jak wziąć udział w zbiórce?

Wystarczy uzupełnić formularz i przesłać (skan, zdjęcie) do CKiR na adres e-mail: sekretariat@ckir.wschowa.pl lub pobrać u Pełnomocnika ds. Seniorów podczas dyżuru w każdą środę w godz. 16:00 – 17:00 w Pracowni Orange wejście od ul. Daszyńskiego.

Usługa z dostawą do domu

Jak podkreślają pracownicy CKiR: „Po zgłoszeniu się do akcji my przyjedziemy pod wskazany adres i odbierzemy elektroodpady. Oczywiście datę i godzinę odbioru potwierdzimy telefonicznie”. Dodają również, że każda osoba, która przekaże elektroodpady, otrzyma niespodziankę z okazji zbliżającego się święta Dnia Babci i Dziadka.

Co można oddać, a czego nie?

Organizatorzy zaznaczają, że w ramach akcji nieprzyjmowane są: śmieci niebędące Zużytym Sprzętem Elektrycznym i Elektronicznym (ZSEiE), kamienne obciążniki i bębny od pralek, butle gazowe i naboje do syfonów, kasety VHS i płyty CD, czujniki dymu, tonery, świetlówki oraz baterie. Ponadto, proszą, aby sprzęt przekazywać bez opakowań (kartonów, reklamówek).

Do pobrania:

Pobierz załączony plik: Karta-zgloszenia-1 (1).pdf

Pobierz załączony plik: Karta-zgloszenia-1.pdf

mobilna zbiórka elektroodpadów - plakat

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~ziuta
09.01.2024 11:24

zbiórek odpadów wielkogabarytowych powinno być znacznie więcej aniżeli tylko dwa razy w roku

avatar
~babcia
09.01.2024 15:57

mogli by napisac co konkretnie zbierają,jestem w takim wieku że nie ogarniam mam troche rzeczy,ale nie wiem co się nadaje.w Sławie lepiej,zbierają konkretne rzeczy

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl