TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi piłkarze Korony Wschowa przygotowują się do kolejnych meczów ligowych

Poniedziałek, 01 maja 2023 o 11:15, aktualizacja Czwartek, 25 maja 2023 o 08:43, autor: 0
Młodzi piłkarze Korony Wschowa przygotowują się do kolejnych meczów ligowych

Przed młodymi zawodnikami Korony Wschowa kolejne mecze w ramach ligowych rozgrywek. Do Wschowy przyjadą drużyny z Zielonej Góry, Ciosańca i Łęknicy. Wszystkie spotkania odbędą się na wschowskim stadionie przy ul. Sportowej 5. Zachęcamy do kibicowania, wstęp wolny.

Mecz III Ligi Okręgowej Młodzik

W najbliższą sobotę, 27.05, o godzinie 11:00, na stadionie przy ul. Sportowej 5, młodzi piłkarze Korony Wschowa zmierzą się z drużyną AP M.Murawskiego II Zielona Góra.

Obecnie piłkarze Korony kategorii D1 Młodzik Starszy zajmują 4 miejsce w ligowej tabeli, tracąc jedynie 4 punkty do lidera - zespołu ZAP Junior Zbąszynek. W sobotę podejmą drużynę AP M.Murawskiego II Zielona Góra, która w ligowej tabeli jest tuż za zespołem ze Wschowy.

Mecz III Ligi Okręgowej Młodzik

W niedzielę, 28.05, o godzinie 11:00, Korona II Wschowa podejmie drużynę UKS Sokół Ciosaniec.

Chłopcy występujący w III lidze zajmują obecnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mecz z UKS Sokół Ciosaniec będzie idealną okazją do przerwania złej passy i walką o pierwsze ligowe punkty.

Mecz III Ligi Okręgowej Trampkarz

Tego samego dnia, również w niedzielę, 28.05, o godzinie 13:00, Korona Wschowa zmierzy się z drużyną ŁKS Łęknica.

Mecz dla wschowskich trampkarzy z pewnością nie będzie należał do najłatwiejszych. Zespół ŁKS Łęknica jest obecnie wiceliderem tabeli z 15 punktami. Koroniarze zajmują 6 pozycję, a potencjalne zwycięstwo pozwoliłoby zrównać się punktowo z rywalami z Łęknicy. 

Źródło/foto: Korona Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl