TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi gimnastycy w akcji! Szkolne Mistrzostwa Gminy Sława pełne emocji

Czwartek, 08 lutego 2024 o 19:23, aktualizacja Czwartek, 08 lutego 2024 o 19:38, autor: 0
Młodzi gimnastycy w akcji! Szkolne Mistrzostwa Gminy Sława pełne emocji

W Szkole Podstawowej w Ciosańcu odbyły się emocjonujące Mistrzostwa Gminy Sława w Gimnastyce. Uczestnicy, reprezentujący zarówno szkoły podstawowe, jak i ponadpodstawową, stawili czoła wyzwaniom, które wymagały nie tylko siły fizycznej, ale i elastyczności umysłowej.

Zmagania obejmowały wykonanie unikalnych układów gimnastycznych, dostosowanych do wieku i umiejętności młodych sportowców. Występy zostały ocenione przez komisję sędziowską, a rywalizacja toczyła się o atrakcyjne puchary i nagrody, ufundowane przez Burmistrza Sławy Cezarego Sadrakułę.

W duchu sportowej rywalizacji i dobrej zabawy, organizatorzy zadbali, aby nikt nie wyszedł z pustymi rękoma. Każdy uczestnik mistrzostw otrzymał pamiątkowy upominek, a z okazji tłustego czwartku, dodatkowo uczestnicy zostali poczęstowani pączkami, co z pewnością było miłym akcentem tego sportowego święta.

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl