TworzymyGłos Regionu

reklama

Mieszkaniec Gdyni zatrzymany we Wschowie. Chciał ukraść alkohol, skończył w więzieniu

Piątek, 08 marca 2024 o 09:49, autor: 0
Mieszkaniec Gdyni zatrzymany we Wschowie. Chciał ukraść alkohol, skończył w więzieniu

Policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który próbował ukraść butelkę alkoholu w jednym ze wschowskich marketów. Jak się okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdyni do odbycia trzech miesięcy pozbawienia wolności.

Zuchwała próba kradzieży na oczach pracowników

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, kiedy to uwagę pracownicy sklepu przykuł klient, spędzający nadmiernie dużo czasu w alejce z drogimi trunkami. W końcu zauważyła, jak ten chowa butelkę do swojej torby. Niezwłocznie zawiadomiła o tym policję, która szybko pojawiła się na miejscu. Mężczyzna, przekraczając linię kas, został natychmiast zatrzymany. „35 - letni mieszkaniec Gdyni zaskoczony był tak szybkim działaniem mundurowych. Z torby wyciągnął butelkę, która chwilę wcześniej schował” - relacjonuje nadkomisarz Maja Piwowarska z KPP Wschowa.

Od sklepowej kradzieży do aresztu

Po zatrzymaniu szybko wyszło na jaw, że 35-latek jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Interwencja, która miała na celu jedynie powstrzymanie kradzieży, przerodziła się w wykonanie nakazu sądowego. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego, gdzie ma spędzić najbliższe trzy miesiące.

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl