TworzymyGłos Regionu

reklama

Marta Panicz-Szajnkenig, podczas wywiadu dla TVP przedstawiła swój plan na rozwój Gminy Wschowa

Piątek, 05 kwietnia 2024 o 10:50, aktualizacja Piątek, 05 kwietnia 2024 o 12:16, autor: 5
Marta Panicz-Szajnkenig, podczas wywiadu dla TVP przedstawiła swój plan na rozwój Gminy Wschowa

Kandydatka na burmistrza Miasta i Gminy Wschowa, Marta Panicz-Szajnkenig, podczas wywiadu dla Telewizji Polskiej przedstawiła swój plan na rozwój Gminy Wschowa w najbliższych 5 latach.

Najważniejszy dla kandydatki jest rozwój gospodarczy Gminy Wschowa czyli nowi przedsiębiorcy, którzy dadzą zatrudnienie mieszkańcom gminy. Niepokojący jest spadek liczebności mieszkańców Gminy Wschowa związany z poszukiwaniem pracy poza jej granicami. To trzeba zatrzymać. Wschowa może być dla mieszkańców zarówno miejscem zamieszkania jak i miejscem pracy. Aby rozwój gminy był możliwy potrzeba nam sieci kanalizacyjnej i dróg. Musimy być atrakcyjni dla inwestorów.
Ofertą, na którą zasługują mieszkańcy jest pływalnia kryta, obiekt, z którego będą mogli korzystać seniorzy, dzieci i młodzież szkolna oraz osoby z niepełnosprawnościami wymagające rehabilitacji. Obiekt dostępny cały rok!
Pani Marta chce wyremontować targowisko miejskie - nowa nawierzchnia z miejscami parkingowymi może pozytywnie wpłynąć na wizerunek Wschowy oraz rozwinąć handel w dni targowe.
Wydzieloną część programu wyborczego jest pakiet sołecki zawierający propozycje odtworzenia dróg śródpolnych oraz zwiększenia nakładów na meliorację terenów uprawnych.

Materiał sfinansowany ze środków Komitetu Wyborczego Wyborców Marta Panicz-Szajnkenig


Kontakt w sprawie publikacji materiałów wyborczych: redakcja@glosregionu.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~hmm
05.04.2024 11:06

Do póki milczała to myślałem, że ma jakieś szanse w tych wyborach... Program to rzeczy które już są realizowane i chce je sobie potem przypisać a reszta to jakieś nie realne bajki

avatar
~Gekon
05.04.2024 12:21

Drogi "hmm", Twój komentarz jest obrzydliwy.

avatar
~do hmm
05.04.2024 12:26

może nieraz warto się nie odzywać, by nie pokazać, że jest się niewychowanym? Tym wpisem stracił pan tę szansę. Gdzie jest budowany kryty basen? A kandydatka ma przełożenie u ministra Rasia. Nie o wszystkim może mówić.

avatar
~Gekon
05.04.2024 12:19

Pani Martą, tradycyjnie. profesjonalnie i z szacunkiem dla ludzi.

avatar
~Do hmm
05.04.2024 12:37

A co jest realizowane we Wschowie. Podaj jakieś konkretne inwestycje służące strikte mieszkańcom no może Park Wolsztyński. Przez ponad 5 lat. Poczytaj o inwestycjach w Szlichtyngowie,Sławie zrealizowanych i w trakcie przez ostatnie 5 lat. Jak się zmieniły na korzyść mieszkańców. Śławie

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl