TworzymyGłos Regionu

reklama

Majówka w Sławie pełna atrakcji! Co czeka na mieszkańców i turystów?

Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 o 13:57, aktualizacja Środa, 01 maja 2024 o 09:48, autor: 0
Majówka w Sławie pełna atrakcji! Co czeka na mieszkańców i turystów?

Majówka w Sławie to czas pełen atrakcji kulturalnych i rozrywkowych. Mieszkańcy oraz odwiedzający miasto turyści mogą spodziewać się bogatego programu wydarzeń, który umili długie dni wolne od pracy.

Jarmark Produktu Lokalnego i muzyczne atrakcje

Już 1 maja na sławskim rynku rozpocznie się Jarmark Produktu Lokalnego - Sława 2024. To wyjątkowa okazja, aby poznać i zakupić produkty od lokalnych rzemieślników. Oferta będzie bardzo różnorodna – od rękodzieła, przez regionalne przysmaki, aż po rozmaite specjały.

Warto zaznaczyć: W trakcie jarmarku nie zabraknie muzycznych atrakcji. Grupa Gasta Mire zaprezentuje się w muzycznej podróży tuż po oficjalnym otwarciu oraz o godzinie 16:00.

Dalsza część artykułu znajduje się pod materiałem wideo

2 maja na Starym Rynku swoje umiejętności zaprezentują lokalni artyści związani ze Sławskim Centrum Kultury i Wypoczynku. Od godziny 15:30 będzie można również podziwiać pokazy taneczne Klubu Tańca Towarzyskiego OSKAR.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będą bezpłatne warsztaty z klockami lego i lego robotyką, które poprowadzi zespół Bricks 4 Kidz z Zielonej Góry. To świetna okazja dla dzieci do rozwijania swoich umiejętności konstruktorskich i technicznych w zabawowej formie.

Las Woda & Blues oraz żeglarskie święto

Kolejnym ważnym wydarzeniem w ramach majówki będzie festiwal Las Woda & Blues, który odbędzie się w Radzyniu. Występy rozpoczną się w środę i potrwają aż do późnego wieczora w sobotę.

3 maja, w sobotę, o godzinie 10:00 odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu żeglarskiego w przystani Lubuskiego Klubu Żeglarskiego im. Mariusza Zaruskiego.

Dzień otwarty w jednostce OSP Sława i odsłonięcie gwiazdy

W Międzynarodowy Dzień Strażaka (4 maja), Ochotnicza Straż Pożarna w Sławie zaprasza do odwiedzenia remizy podczas dni otwartych jednostki. Tego samego dnia, o godzinie 13:00, na Nowym Rynku nastąpi uroczyste odsłonięcie gwiazdy w Alei Gwiazd Bluesa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl