TworzymyGłos Regionu

reklama

Lokalni sympatycy PiS już w stolicy. Wezmą udział w „Proteście Wolnych Polaków” (FOTO)

Czwartek, 11 stycznia 2024 o 14:49, autor: 84
Lokalni sympatycy PiS już w stolicy. Wezmą udział w „Proteście Wolnych Polaków” (FOTO)

W czwartek (11 stycznia) grupa około 40 mieszkańców powiatu wschowskiego wybrała się do stolicy na „Protest Wolnych Polaków”, organizowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Celem manifestacji jest wyrażenie sprzeciwu wobec niedawnych zmian w mediach publicznych oraz zatrzymania byłych posłów Kamińskiego i Wąsika.

Mobilizacja PiS'u z powiatu wschowskiego

Grzegorz Maćkowiak, Przewodniczący Komitetu Terenowego PiS - Okręg Zielona Góra, podkreślił skalę zaangażowania regionu: „Z lubuskiego mogło wyjechać prawie 1500 osób walczyć o wolne media i wolność słowa”. Wśród tych, którzy odpowiedzieli na apel, znaleźli się mieszkańcy powiatu wschowskiego, których do udziału w proteście namawiali europosłanka Elżbieta Rafalska i poseł Marek Ast.

„W obronie wolności słowa i mediów oraz demokracji”

Demonstracja rozpocznie się o 17:00 sprzed budynku Sejmu, a jej trasa przebiegnie przez ulice: Wiejską, plac Trzech Krzyży, Nowy Świat, rondo de Gaulle’a, Nowy Świat i Świętokrzyską. Zakończenie zaplanowano przed siedzibą Telewizyjnej Agencji Informacyjnej na placu Powstańców Warszawy. Jak określił lider Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, protest ma być "manifestacją w obronie wolności słowa i mediów oraz demokracji".

Zobacz: Marek Ast i Elżbieta Rafalska z PiS namawiają do protestu. „Doszło do brutalnego pogwałcenia Konstytucji”

Źródło/foto: Tomasz Kłosowski (Facebook)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (84)

avatar

avatar
~mieszkaniec.
11.01.2024 15:20

Ale liczna i śmieszna reprezentacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe o co walczą ? Nic nie rozumiem z tego protestu. Demokracja w Polsce jest i będzie.

avatar
~Koalicja 8 gwiazdek 13 grudnia koalicja z Niemcami
11.01.2024 17:47

Żyłka wam pęknie zaraz . Piewcy mowy miłości . Zaraz zaraz to wasz guru praworządności dokonuje właśnie zamachu stanu ? Bezprawne działania ze wsparciem weberow scholzow . To was tak satysfakcjonuje ? Nie wstyd wam że Niemcy was popierają ? Bezinteresownie ? W imię wyzysku Polaka frajera . Ja tym frajerem nie zamierzam być . Brawo PiS . Brawo Pan Prezydent. ! Żadnych konszachtów z Niemcami !

avatar
~K15P i MY Wolni i Solidarni
11.01.2024 19:58

Jak czytam tekst - wypociny tego do , cytat ..." żyłka wam pęknie zaraz." to się zastanawiam po jakiej on jest edukacji i co by na ten temat jego stanu umysłu i intelektu powiedzieli jego byli nauczyciele !. Mam nadzieje, że nie to co słyszymy od Pana Profesora UJ byłego promotora pracy doktoranckiej wydanej przez obecnego prezydenta Dudę ?. Była by to żenada i pełen wstyd !. Jak widać facet ma bzika na temat Niemca i Niemiec ---- podejrzewam, że ten "frajer" od 1990 roku musi pracować przy truskawkach, szparagach, sadach w tych właśnie Niemczech i ta jakże ciężka praca tak mu padła na jego umysł, iż na te Niemcy obiła my " szajba frajera" , a może coś tam innego !!!!!!. Trudno go rozszyfrować po tym bełkocie nienawiści do Nas Normalnych i Niemiec !!!!. Proponuje pewnego lekarza i pewne leki ta ten syndrom zawirowania jego umysłu !!!. Narka !

avatar
~DO(Młodej)
12.01.2024 12:41

Tak młoda a jak mądra - przepraszam cię za tego DZBANA pixxi !!!!!. Oni to już mają we krwi <> tj. szczucie i obrażanie w imię walki o ich "koryto władzy" <> bez tego nie potrafią normalnie żyć, albo obrażają słowem jak na tej ich "manifie walki o utrzymanie koryta 11.01." Albo walą pałkami teleskopowymi i gazem Nasze Kobiety, Matki, Córki i nawet Wnuczki !!!!,. To jest pixi dyktatura XXI wieku !!!!!!!!. Pytanie jak długo ta resztówka we Wschowie pod wodzem + emerytem się tak utrzyma i kto im poda we Wschowie rękę na przywitanie ??? <> Bo ja NIE <> A jestem emerytem mundurowym po 1990 roku !!!!!.

avatar
~kitka1
11.01.2024 15:22

Zlot Klubów Seniora, żałosne

avatar
~Młoda wachowianka
11.01.2024 15:27

A gdzie młodzi ludzie ? Gdzie rodzicie chorych dzieci ? Gdzie młode kobiety, które przez rządy pisu boją się zakładać rodziny ? Gdzie przedsiębiorcy? To jak wyjazd uniwersytetu trzeciego wieku, tylko o co walczą ? Więcej wiadomości i mszy w tv ? Czy jaki jest w cel tego wyjazdu ?

avatar
~Młoda
11.01.2024 17:24

Młoda i bardzo głupia za chwilę będziesz miała twój dobrobyt aż ci bokiem wyjdzie

avatar
~Stary człowiek a może
11.01.2024 19:13

Dyskryminujesz starych ludzi ? Walczysz z przemocą, bronisz innych ale ze starych kpisz ? Zabierasz im godność .

avatar
~Do „Młoda”
12.01.2024 07:59

O i „wasze” ulubione podejście - brak argumentów to trzeba obrażać. Nie znasz mnie człowieku a oceniasz ?

avatar
~Do stary człowiek a może
12.01.2024 08:05

Nie dyskryminuje starych ludzi, szukam tylko na zdjęciu osób które są przyszłością naszego kraju, osób których te ostatnie 8 lat najbardziej dotknęły i zniszczyły życie. A nie emerytów, którzy dostawali kolejne „gratisowe” emerytury.

avatar
~Maria
14.01.2024 21:00

Za darmo zwiedzenie stolicy. Jak widać, sama młodzież. ?

avatar
~Mieszkaniec
11.01.2024 15:44

Widzę tu samą śmietankę z różnych opcji politycznych osoby ,które przez lata byli zagorzałymi SLD dziś popierają PiS .jakie to żałosne..weźcie się ludzie do roboty a nie do szarzenie nienawiści i wrogości do drugiego człowieka .Ohydne jest to ,że osoby z pierwszych ławek w kościele jadą podżegać i wykrzykiwać na drugiego człowieka.Ludzie włączcie myślenie. I bądźcie lepszymi ludźmi i nie trzeba będzie wyjazdów manifestacji i takich tam.

avatar
~JA
11.01.2024 15:55

Zostańcie już tam w tej Warszawie.....

avatar
~Kala
11.01.2024 15:57

Sama młodzież myślącą nowocześnie i samodzielnie ?

avatar
~SARKAZMpisplus!!!!
11.01.2024 16:24

Ludzie co ja tu widzę ; - postkomunę przebarwioną lokalnie w pisplus !!!. Ludzi, którzy pojechali pohańbić Polska Wolność i Solidarność i to kto emeryt mundurowy, które całe życie był na GARNUSZKU SUWERENA i IBECNIE nadal na nim jest i to no teraz śmie Nas Uczyć Patriotyzmu <> Żenujący i bezwstydne !!!. Ludzie którzy nie potrafili stanąć w obronie skrzywdzonych ludzi - Naszych Rodaków przez totalną, bezwzględną policję pisplus i totalne ponad 8 lat władzy pisplus w Naszym kraju; niech wspomnę św. pamięci pana Leppera - zniszczonego przez tech co teraz prawomocnym wyrokiem są w więzieniu !!!! <> Gdzie wówczas był emeryt policji ????. Czego nie poszli w obronie Kobiet bitych i gazowanych przez policje pisplus na ich legalnych manifestacjach ????. Czemu nie poszli w obronie osób niepełnosprawnych i ich rodzin - opiekunów jak byli poniżani w ich proteście w Sejmie RP ????. Gdzie był wówczas emeryt policyjny i ta cała śmieszna grupa ????. Teraz jak widzimy pojechali w obronie "listy milionerów pisplus tvppisplsu """". Teraz im po drodze z tymi co się uwłaszczyli Na Naszych Publicznych pieniądzach !!!!. Pytam się emeryta opłacanego przez całe swoje życie zawodowe i jako emeryt mundurowy z Naszych Podatków czy on wie co to jest Bóg, Honor i Ojczyzna w tym co teraz robi i jak czyni ????????//. Czy wie co to jest osobiste poczucie wstydu i brak honoru ??????> My was na Naszej Ziemi Wschowskiej zapamiętamy <> W czyjej ochronie i obronie teraz stoicie i czynicie sobie te bzdetne fotki !!!!!!!!. Wstyd dla Całych Mieszkańców Wschowy to co czynicie - to tak jak ten "palec Lichockiej, hak Kamińskiego w Sejmie""""""""itd. !!!!!!. Pamiętamy i Będziemy Pamiętać co policja w której służył emeryt czyniła Nam Polakom, co zrobiła Panu Lepperowi, Pani Labudzie i tysiącom innym Wolnym Polakom !!!!!!!!.

avatar
~EMERYT -P
11.01.2024 16:31

Jest mi wprost wstyd za zachowanie i czyny tego emeryta !. - To jest żenujące i obelżywe w stosunku do Nas , do Mieszkańców Wschowy i Naszych Rodzin,,,,,, Podobnie jak Panu Profesorowi, który wielokrotnie się w tej sprawie wypowiadał medialnie ( promotorowi pracy doktorskiej) za zachowanie obecnego prezydenta Dude z tym co robi w sprawie ułaskawienia przestępców kryminalnych - prawomocnie skazanych Kamińskiego i Wąsika !. Pytanie ; - jak można nie widzieć tego wszystkiego co ta totalna władza Nam Polakom zrobiła przez te ponad 8 lat ich totalnych rządów, rządów łamania prawa, Polskiej Konstytucji, Polskich Sejmów , Prokuratury, policji i służb specjalnych - na czele z użycie Pegazusa !!!!!!>

avatar
~Ułaskawić - Uniewinnić
11.01.2024 16:36

Nawet tej różnicy nie widzi ich prezydent !. To co się dziwić tym co jak widać ślepo wykonują ich polecenia . Ułaskawić - Uniewinnić !!!. Oni zawłaszczyli nie tylko Nasze pieniądze . ale jak widać mentalność i świadomość tych ludzi - co to się teraz sami z siebie - do siebie śmieją !!!!. Jaki to jest żałosny widok tego emeryta <> Sorry; ale on przejdzie z tym uśmieszkiem na twarzy jako " symbol obciachu i żenad" w Naszym Wschowskim Środowisku !!!!!. Pamiętajmy ----- wybory tuż tuż !!!!.

avatar
~czy na pewno wiedzą po co jadą ?
11.01.2024 16:31

To jest młodzieżówka powiatu ? ....... Nic nie robić, mieć nałogi Bumelować gdzie się da ...... Jedzie Pociąg z daleka na nikogo nie czeka konduktorze łaskawy, byle nie do Warszawy o nie nie

avatar
~Widz
11.01.2024 17:27

Widzę że stare ubeki i komuniści w akcji to już jest kampania peło

avatar
~Ich prezydent ale polski
11.01.2024 19:09

Wasz premier wszystkich niemcow ?

avatar
~HISTORYK+
12.01.2024 15:42

Do Pana ( WIDZA) ... to którzy z nich?, a może ich rodziny ? <. ciągnij dalej ten temat ,,,,bardzo ciekawy pod kątem co oni teraz sobą reprezentują w Naszej Wschowie !!!!. Proszę Cię ( Widzu) !.

avatar
~Szanowny " Ich prezydent ale polski"
12.01.2024 15:46

Czy aby na tyle znasz życiorysy twojego prezydenta ?. Polski pisze się ty pseudo patrioto pixxi z Dużej Litery Polski!!!!. Nie obrażaj Nas Prawdziwych Polaków !!!!!. Żałosny hejterku !.

avatar
~Maria
14.01.2024 21:08

Konduktorzy łaskawy zawieź nas do Warszawy za darmo i jeszcze dietę wypłacie bo będą głodować. Ciekawe, kto zapłaci za twm autokar, chyba nie Ast ani Rafalska. Śmiech na sali. ?

avatar
~Gekon
11.01.2024 16:45

Kwik ... och jaki piękny to dźwięk!

avatar
~DO ( Gekon)
11.01.2024 19:40

To jakieś fiksum dyrdum w wykonaniu pisplus!!!. Bo jak to normalnie na chłopski rozum wytłumaczyć , albowiem od kilkunastu dni naczelny ich prezes i jego przyboczna ( przegrana 15.10...) gwardia wręcz krzyczała w mediach i nawoływała do marszu - ( marszu w obronie tvpisplus - czytaj ich partyjnej szczujni... i obronie ich milionowych redaktorków od tej szczujni....)) . Przypomnę ich haniebne hasło " w obronie wolności słowa i mediów oraz ....itd." pod tym hasłem nawet lokalni ich pisowscy posłowie zorganizowali coś w rodzaju ulicznego apelu !!!!!. A tu proszę, zebrali garstkę naiwniaków + emeryt mundurowy i hajda pojechaliiiiiiiii do Warszawy ....!!!!. A w Warszawie ich naczelny przekuł ten marsz w POLITYCZNĄ MANIFĘ - czytaj szczujnie na Polski Normalny naród, Na Naszą Wolność i Solidarność oraz Naszą uczciwość ....itd. I hajda poszedł w totalna szczujnię nie w obronie ich przytoczonego hasła tylko dalej szczyć na pana Tuska, na Niemcy, Na UE, ...itd. ..i dalej hajda w obronie osób , które zostały prawomocny wyrokiem skazane do odsiatki 2 -ch lat za przestępstwa kryminalne ........ prawie ZERO było o tym ich głównym celu tej "politycznej manif" - czytaj , "marszu w obronie ich milionerów i ciepłych posad za szmal Suwerena """"". TEGO NIE BYŁO i mało kto , z takich przyjezdnych jak ze Wschow na czele z emerytem - ( i to nie byle jakim bo mundurowym "P" ) się w tym wszystkim fiksum dyrdum pis plus połapał !!!!!!. I teraz na podsumowanie tego mam pytanie do Wschowskiego emeryta mundurowego czy to prawda jest co wasz guru, nie jaki Kurski o was powiedział jest prawdziwe, a mianowicie , cytat ..." ciemny lud to kupi " ????????. Emerycie policyjny , jak to jest ...KUPI ?????. Z Bogiem !!!!. Do zobaczenia przy wyborach we Wschowie !!!!

avatar
~Widz
11.01.2024 17:21

Kodzie pojedzie ten stary kożuch Marek Z. .. pojedzie na więc sprawiedliwych sądów ha ha.

avatar
~xf
11.01.2024 17:33

Zlot seniora.

avatar
~ze Wschowy
11.01.2024 17:44

Może załatwią budowę obwodnicy?

avatar
~do <> ( ze Wschowy)
12.01.2024 15:52

A czy ci załatwili przez te ostatnie totalne rządy pisu ????. Tak byli co wybory na Naszej Wschowskiej Ziemi jak były kampanie wyborcze i tzw. pisowskie " pikniki rodzinne" ku ich chwale i totalnej obłudzie i fałszu przekazów Dnia z Nowogrodzkiej !!!!. Tak wówczas byli i przy planach tej rzekomej obiecanej obwodnic z lokalnym ich pisowskim starostą fotki sobie strzelali i na inf. do zw.pl dawali !!!!!. I na tym przez te 8 lat OBŁUDY --- TOTALNEJ OBŁUDY poprzestali !!!!!.

avatar
~Lokalny
11.01.2024 18:23

Lokalni a Mejzę zabraliście

avatar
~Giertychy grodzkie nowaki
11.01.2024 19:17

Nie ale odwiedzimy grodzkiego i innych orzekretasow z pelo.

avatar
~LOKALNI ***
11.01.2024 19:46

A po co im teraz Mejza? - to Mejzie było potrzebne województwo lubuskie i powiat Wschowski w kampanii wyborczej aby wykorzystać ich naiwność i dostać się do Sejmu !!!!. Teraz to szukaj wiatru w polu ..... w tym województwie i w tym powiecie ; - naiwnych jak widać ci u nas na pęczki..... Hiha !!!!. A nam Normalnym Mieszkańcom tylko wstyd pozostał i niedobitki takich resztek lokalnego pisu jak np. emeryt !.

avatar
~obywatelska Wschowa
11.01.2024 19:16

Byłem jako przedstawiciel obywatelskiej Wschowy w Warszawie Jestem dumny z naszego protestu. Nawet TVN 24 podał że było nas 35 tysięcy.,Polsat że 100 tysięcy, czyli było nas 250 tysięcy. Myślę że ludzie przejrzeli na oczy co to znaczy Tusk u władzy.

avatar
~Ps. ( obywatelska Wschowa)
12.01.2024 12:53

Ja....... a sobie z Nas robisz !!!!. Jaka ( obywatelska Wschowa) - gościu z pod znaku ( bmw) os sobie piszesz w imieniu całej Wschowy ???. czy aż tak te onuce pixxi ci zakryły te wasze lisie oczy i uwsteczniły w tym co robiliście przed 1990 rokiem ???. Jak widać obecnie jakim ludźmi otacza się was ":wódz" z Nowogrodzkiej to mi jest was po prostu żal i wstyd za waszą postawę i moralna ślepotę !!!!. Co z waszych mózgów zrobiły te ochłapy w postaci 13 i 14 oraz 500+ !!!!!. Co byś nie napisał i tobie podobni na tej fotce to pozostaniecie jak ten Biblijny " Judasz" !!!. Z Bogiem - i nie kłaniaj mi się na ulicy !!!!. Wstyd mi za takich samozwańców " obywatelska) !!!!.

avatar
~Hahha
11.01.2024 19:18

Jak już pojechaliście na wschód to jeździe dalej na Białoruś i do Rosji. Tam wasze miejsce.

avatar
~Reset Tuska hahaha
11.01.2024 20:09

A to twój Tusk rozbrajał Polskę od linii Wisły kapuje twój przebiegły pkan. Zsyłka nas czeka ? Putin na nas czeka ?

avatar
~HISTORYCZNE Show !!!
11.01.2024 20:36

Proszę mi pokazać taki Kraj Demokratyczny w Świecie , a może w UE , gdzie niedawna totalna władza - wręcz totalitarna organizuje w środku tygodnia - 1101.- tzw. "marsz w obronie swoich koryt i stanowisk nie tak dawnej totalitarnej ich władzy" . Czyni to świadomie ich naczelny prezes bo nie może się pogodzić z utratą władzy, utratą ich medialnej szczujni zwanej tvppis i zwołuje tą ich żałosna garstkę ludzi w porównaniu z tą liczbą jak na nich głosowała ( przez pomyłkę zapewne ) 15.10.2023 roku !!!!. Jest to żałosne jak nie tak dawny "wodzirej weselny - zapowiadacz pogody" na zmontowanej sceni ich zebranych liderów NIC NIE ROBI TYLKO ZAGRZEWA te jakże emerytalny pseudo tum do ryków !!!!!. I co my tu mamy , a no sianie nienawiści z piana na ustach do wszystkiego co jest przeciwne tej pis partii, ich żalu do przegranej i co najgorsza utraty KORYTA WŁADZY i DOSTĘPU do Naszego nieograniczonego SZMALU !!!!!!. I nic nie słyszymy tylko lament i kwiki !!!!. I to ma być ich - podejrzewam - BÓJ OSTANI w tym temacie !!!!!. Bo jaki emeryt - staruszek, staruszka drugą taka pseudo partyjną manifę wytrzyma !!!!!!. Tak jest to historyczny zlot totalnej władzy w walce o UTRACONE KORYTO WŁADZY !!!!. Przykre , ale prawdziwe!!!!. Wystarczy popatrzeć na naszych kandydatów do tej wycieczki + emeryt zagrzewający ich jak ten wodzirej weselny z Warszawy !!!!. Proszę ja Was , czy to jest normalne ????. Żeby było śmiesznie, z tak zwaną wisienką na torcie --- to ich prezydent w tle ogłasza uwolnienie skazanych Kamińskiego i Wąsika z udziałem ich żon !!!!. Co za farsa i rozpacz tak niemoc wyszła z Naszego Prezydenta, bowiem ponownie chce rozpocząć procedurę w tej sprawie --- a tak niedawno on i jego przyboczni KRZYCZELI wręcz w Wolnych Mediach, że nic takiego ponownie ze strony Prezydenta nie będzie !!!! A tu klops --- Sam prezydent ogłasza i mówi, że będzie !!!!. Hiha.....!!!! To jest pocieszne w tej całej sprawie 11.01,2024 roku w tle tej manify !!!!!!!. Kto z kim tu gra ?????.

avatar
~Reset Kaczyńskiego o władzę!!!
12.01.2024 09:24

Hańba na cały świat jak ich podstarzały człowiek tak się mści po przegranej < 15.10.2023 roku . > że stosuje ich wymyślony tzw. Reset Witek w sprawie waliki ulicznej o ich UTRACONE KORYTA WŁADZY , o ich UTRACONĄ SZCZUJNIĘ Tvppisplus, o ich utraconą dostępność do Naszego Publicznego Szmalu ... walczy o ich " listę pisowskich milionerów" , o ich utracone " Wille plus" i tzw. ukryte apartament <<<< walczy o ich utracone stołki w Spółkach Skarbu Państwa i resztki po tym co został po ich Neo-Sędziach, Neo-Prokuratorach i TK - jego przyjaciółki od obiadków ,,,,itd. Ten ich skandaliczny RESET Waliki Ulicznej idzie według ich hasła """ Ulica i zagranica pis plus " <> paradoksalnie można powiedzieć, że to już było za czasów mienionej komuny <> a obecnie jak widzimy po skaldzie tzw. " sympatyków pis plus , a la Wschowa " + mundurowy emeryt zagrzewających sie i ich do walki na ulicach Warszawy w obronie swoich miejsc na lokalnych listach do przyszłych wyborów to nic innego jak stan Wschowskich Emerytów !!!!!!Tak oni dzisiaj rozpoczęli swoją prekampanię wyborczą do samorządu lokalnego ( powiatu i gmina...) oraz za niedługo do parlamentu europejskiego !!!!!. Jak widzimy emeryci pis plus lokalnego stanu tak zamierzają o te przyszłe synekury walczyć --- bez poszanowania uczciwości i honoru !!!!. Narka !!!!

avatar
~RESET .....
12.01.2024 16:00

Do wpisu ...." A twój Tusk ......" <> co trzba mieć w głowie?, jakie wykształcenie ?, jaki stan umysłu ? <> aby cos takiego z siebie wydalić jak ten wpis tego tam " reset coś tam coś tam ..." <> podejrzewam, ze to chory człowiek z nienawiści , albo on lub jego rodzina straciła " koryto pisowskiej władzy " ???. A może nie dostał się do Sejmu lub Senatu w ostatnich wyborach ?????. Na zdrowy chłopski rozum tego nie jestem w stanie zrozumieć --- to jest chory człowiek !!!!.

avatar
~Asia
11.01.2024 20:58

Brawo! Brońmy wolności!

avatar
~Wschowianin
12.01.2024 10:11

GŁUPOTY HYBA BRONICIE

avatar
~Zośka
11.01.2024 21:24

Nie dziwię się, że pojechali. Całe życie we Wschowie, a tutaj taka okazja się trafiła trochę świata zobaczyć. Nawet fotkę pod Narodowym mają - ale frajda...pamiątka na całe życie

avatar
~Asia
12.01.2024 09:08

Żal mi Ciebie że czujesz się malomiasteczkową Dla wszystkich co pojechali ogromne brawa ! Zależy im na Polsce bo są Polakami Wielki szacunek dla wszystkich obecnych w Warszawie

avatar
~Wschowianin
12.01.2024 10:01

Żony wszystkich skazanych marsz do prezydenta!!!.

avatar
~do Zochy
12.01.2024 12:20

Pojechałem z babą bo kazała, zobaczyłem prawdziwe miasto, widziałem jak dwie baby całowały, pojadłem i popiłem za darmo, pokrzyczałem jak to u siebie na polu na krowy i babie za drogę dwiesta dali. Było pięknie, jadę na kolejną, piękna wycieczka, za darmo.

avatar
~Swój
12.01.2024 07:05

Brawo Wy!

avatar
~BRAWO ( do Zochy)
12.01.2024 16:06

Dzięki za szczerą opowieść !!!!. Brawo za Odwagę!!!!. A co pozostali i emeryt robili ???. Bardzo ciekawie zacząłeś !!!. Czyli zlot poddanych i przypadkowych , a la turystów z chęcią wspólnej zabawy w Stolicy !!!!. Ale ubaw !!!!. Jak pamiętamy tak było prawie ponad 8 lat tej totalnej pisowskiej władzy --- bawili się wspólnie za Nasze Publiczne Pieniądze !!!!. Co za ludzie !!!!!.

avatar
~Luk
12.01.2024 07:48

To właśnie normalni ludzie od 8 lat walczą z dyktaturą kaczora o wolną Polskę i wolność słowa!

avatar
~Panie ++Luk++
12.01.2024 12:32

Proszę mi powiedzieć ; - co to za ludzie na tej fotce propagandzisty lokalnego pisu w osobie emeryta opłacanego z Naszych Podatków ???. Pytanie; - czy ten nowo narodzony nabytek lokalnego pisu może nam przypomnieć swoją karierę dojścia do policji i co w niej wyczyniał za rządów SLD-PSL, PO - PSL, PiS+ Ziobro+ Bielan ( krótko PiS + Gowin) ????. Ja go zapamiętałem i jego minę jak za rządów PO -PSL zamykał Posterunek Policji we Szlichtyngowej i go ponownie otwierał w okrojonym składzie już za rządów ( i to z pompą pis plus) za PiS plus Ziobro i Gowin !!!!. Te sceny przejdą z tym emerytem do współczesnej historii jako "( żałosne i rozpaczliwe dla postawy tejże policji)"..... Pamiętajmy o tym w trakcie nadchodzących wyborów do samorządu i europarlamentu !!!!!! _ bowiem do Senatu juz pokazaliśmy swoja siłę NA NIE dla emerytów pis plus !!!!!. Brawo wam za to !!!!. Do usłyszenia i zobaczenia w Wolnym Powiecie !!!!!!.

avatar
~Luk do "Panie Luk"
12.01.2024 20:54

Trzeba odsunąć pis od jakiejkolwiek wladzy na każdym możliwym szczeblu !

avatar
~Bp
12.01.2024 08:14

Tylko wiatr na Stadionie Narodowym jakoś im nie sprzyjał.

avatar
~A.
12.01.2024 09:00

Co jeden post to ciekawszy (sarkazm). Podobno wolną wolę i prawo do świadomego wyboru mamy we krwi. Smutne, że zbyt wielu ma klapki na oczach i nie widzi nadciągającej dyktatury.

avatar
~DO(A)+
12.01.2024 12:23

Ty jak widać nie tylko masz klapki , ale filcaki z onucami pixxi na swoich oczach !!!!. Takie rady zachowaj dla swoich co to zafundowali nam ponad 8 letnia DYKTATURĘ z PRZYWŁASZCZENIEM sobie NASZEJ KASY w imię , jak to powiadała ich dawna premierka , cytat .... " bo nam się to wszystko należy ..." , a ich nie jaki propagandzista ze szczujni tvppisplus """" " ciemny lud to kupi """" - czytaj , o was mówił !!!!!. Narka !!!!!. Żałosne do rozpaczy towarzystwo .....

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl