TworzymyGłos Regionu

reklama

Księgarnia na ul. Niepodległości kończy działalność. „Każda wizyta była cenna”

Sobota, 08 czerwca 2024 o 16:39, autor: 5
Księgarnia na ul. Niepodległości kończy działalność. „Każda wizyta była cenna”

Księgarnia przy ul. Niepodległości 15 kończy działalność. To miejsce, które przez lata było integralną częścią lokalnego krajobrazu. Dla wielu mieszkańców zamknięcie księgarni to wydarzenie poruszające.

Na facebookowej stronie księgarni pojawił się emocjonalny wpis. Wpis, który oddaje uczucia zespołu i klientów. „Drodzy Klienci i Przyjaciele, z ciężkim sercem ogłaszamy, że nasza księgarnia zamyka swoje drzwi. Było to miejsce, które stało się częścią naszego życia i Waszego codziennego bytu. Od lat służyliśmy Wam z pasją i oddaniem, dostarczając nie tylko literaturę i materiały edukacyjne, ale także tworząc przestrzeń do rozmów i wymiany myśli” – czytamy w oświadczeniu.

Księgarnia stała się miejscem spotkań i dialogu. „Każda wizyta, każda rozmowa i każde zakupione u nas dzieło były dla nas niezwykle cenne” – pisze zespół księgarni. W ciągu wielu lat działalności, księgarnia nie tylko sprzedawała książki. Była przestrzenią, która integrowała mieszkańców.

Trudna decyzja o zamknięciu

Zamknięcie księgarni nie było decyzją łatwą. „Decyzja o zamknięciu była trudna, ale nieunikniona. Jesteśmy jednak dumni z tego, że przez tyle lat mogliśmy być częścią Waszego życia i wspierać Was w poszukiwaniu wiedzy i rozrywki” – dodają właściciele. Chociaż księgarnia kończy swoją działalność, jej dziedzictwo będzie trwać w książkach, które trafiły do domów wielu mieszkańców.

Księgarnia zaprasza wszystkich do odwiedzenia w ostatnich dniach swojej działalności. „Oferujemy asortyment z dużą obniżką cen” – informuje zespół. To okazja, by nabyć ulubione tytuły w atrakcyjnych cenach i jednocześnie pożegnać miejsce pełne wspomnień.

Źródło/foto: Księgarnia Wschowa (FB)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~AS
08.06.2024 18:10

SMUTNO

avatar
~Ewa
08.06.2024 18:24

Dotrwali do emerytury. Rodzinny interes. Zapewne brak następcy. Bo interes marny w dzisiejszych czasach gdzie wszystko można kupić przez internet i w atrakcyjnych cenach z duuużym wyborem. Pozdrawiam Panią właścicielkę i życzę zdrówka Coś się zaczyna i coś się kończy taka kolej rzeczy

avatar
~marek
08.06.2024 18:33

Kupuję tylko ebooki i audiobooki przez internet.

avatar
~Nie mieszkaniec już
09.06.2024 11:43

Ale podatek od lokalu do gminy będzie nadal wpływał jedyne dochody gminny Wschowa to podatki od mieszkańców puki jeszcze są ps dziś księgarnia Wschowa za 3 /4 lata ogłosi upadłość taka kolej losu

avatar
~będzie nowe
10.06.2024 13:47

Może będzie w tym miejscu fryzjer, a może zakład pogrzebowy ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl