TworzymyGłos Regionu

Kowalewo. Z okazji Dnia Dziecka odbył się Piknik Rodzinny (FOTO)

Poniedziałek, 26 czerwca 2023 o 11:58, aktualizacja Poniedziałek, 26 czerwca 2023 o 12:11, autor: 0
Kowalewo. Z okazji Dnia Dziecka odbył się Piknik Rodzinny (FOTO)

W niedzielę, 25 czerwca, mieszkańcy Kowalewa mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu - Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Organizowany przez Sołectwo Kowalewo we współpracy ze Stowarzyszeniem "Wiejskie Horyzonty", piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Atrakcje dla dzieci i rodziców

Na boisku wiejskim w Kowalewie dzieci miały możliwość skosztować pysznych ciast, babeczek, orzeźwiającej lemoniady, domowego kompotu, batoników, chrupków, kiełbasek z grilla i lodów. Przygotowana została również strefa animacji, w której maluchy mogły się bawić i spędzać czas w towarzystwie rówieśników. Jednak największą atrakcją okazał się dmuchany zamek, który dostarczył dzieciom mnóstwo radości i zabawy oraz Myszka Miki, z którą zdjęcia chętnie robiły nie tylko dzieci.

Udział strażaków z OSP Gola i OSP Szlichtyngowa

Podczas pikniku strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Goli i Szlichtyngowy również włączyli się do organizacji i zapewnili dodatkowe atrakcje dla uczestników. Dzięki ich zaangażowaniu, dzieci miały okazję poznać pracę strażaków oraz zobaczyć ich specjalistyczny sprzęt. Przejażdżki w wozach strażackich i prezentacje ratowniczych umiejętności zachwyciły zarówno najmłodszych, jak i dorosłych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl