TworzymyGłos Regionu

Konkursy na stanowisko dyrektorów SP Lgiń i SP Łysiny rozstrzygnięte

Poniedziałek, 19 czerwca 2023 o 14:47, autor: 0
Konkursy na stanowisko dyrektorów SP Lgiń i SP Łysiny rozstrzygnięte

Konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych w gminnych sołectwach Lgiń i Łysiny rozstrzygnięte. Komisja konkursowa pozytywnie oceniła kandydatury pani Katarzyny Pacukiewicz i pana Tomasza Andrysa.

Konkurs na dyrektora szkoły w Łysinach i Lginiu

W konkursie na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Łysinach zgłosiła się tylko jedna kandydatka - Pani Katarzyna Pacukiewicz, która obecnie pełni funkcję dyrektora w tej placówce. Jej kandydatura została pozytywnie oceniona przez komisję konkursową, w skład której weszli przedstawiciele różnych instytucji, takich jak Urząd Miasta i Gminy, Kuratorium Oświaty, Rada Pedagogiczna, Związki Zawodowe i Rada Rodziców. 

Podobnie jak w przypadku konkursu w Łysinach, w konkursie na dyrektora Szkoły Podstawowej w Lginiu pojawiła się tylko jedna kandydatura. Pan Tomasz Andrys, obecny dyrektor tej szkoły, zdecydował się ponownie ubiegać o to stanowisko. Jego kandydatura również otrzymała pozytywną ocenę i rekomendację komisji konkursowej. 

Rekomendacje i powołanie

Decyzją komisji konkursowej oraz zgodnie z rekomendacją, Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, Pan Konrad Antkowiak, z radością ogłosił, że Pani Katarzyna Pacukiewicz i Pan Tomasz Andrys zostaną powołani na stanowiska dyrektorów na kolejną pięcioletnią kadencję. Burmistrz serdecznie pogratulował obu kandydatom, doceniając ich profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój lokalnej edukacji.

Źródło: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl