TworzymyGłos Regionu

Konkurs fotograficzny „Fragment Biblioteki”. Do udziału zachęca Biblioteka we Wschowie

Wtorek, 23 maja 2023 o 10:03, autor: 0
Konkurs fotograficzny „Fragment Biblioteki”. Do udziału zachęca Biblioteka we Wschowie

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie ogłasza konkurs fotograficzny - "Fragment Biblioteki"! Jeśli jesteś pasjonatem fotografii, to jest doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności.

Zasady konkursu

Zasady konkursu są proste i przystępne dla wszystkich. Wystarczy, że wykonasz zdjęcie, na którym uwiecznisz interesujący fragment biblioteki. Może to być piękna półka z kolorowymi książkami, czytelnik w jednym z kątów biblioteki, ciekawy detal architektoniczny czy nawet wnętrze biblioteki o unikalnym wystroju. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i spojrzenia.

Jak wziąć udział

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować swoje zdjęcie na Facebooku, bezpośrednio pod postem konkursowym. Upewnij się, że publikujesz swoje zdjęcie w określonym czasie, do 5 czerwca, do godziny 23:59, aby organizatorzy konkursu uwzględnili Twoje zgłoszenie.

Termin konkursu

Konkurs trwa do 5 czerwca, do godziny 23:59. To jest Twój czas na zrobienie jak najlepszych zdjęć i podzielenie się nimi z organizatorami. Pamiętaj, że tylko zdjęcia opublikowane w tym czasie będą brane pod uwagę przez jury konkursowe. Dlatego nie zwlekaj i już teraz ruszaj do biblioteki, aby znaleźć ten wyjątkowy fragment, który chcesz uwiecznić na zdjęciu.

Nagrody i wystawa

Organizatorzy przygotowali cenne nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc. Poza tym twoje zdjęcia będą wyeksponowanie na specjalnej wystawie w Bibliotece lub na facebookowym profilu Biblioteki. 

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl