TworzymyGłos Regionu

reklama

Klub na Fali w Sławie Przyjmuje Egzotyczne Palmy Prosto z Alicante

Wtorek, 21 maja 2024 o 13:50, aktualizacja Wtorek, 21 maja 2024 o 13:57, autor: 3
Klub na Fali w Sławie Przyjmuje Egzotyczne Palmy Prosto z Alicante

Właśnie dziś prosto z hiszpańskiego Alicante przyjechało do Klub na Fali w Sławie 120 egzotycznych roślin! Znana sieć egzotycznych beach barów, działających od 19 lat w Boszkowie oraz od 3 lat w Poznaniu, z radością ogłasza przybycie wyjątkowych palm prosto z plantacji. Właściciele klubu wraz z zespołem, w tym roku postanowili osobiście wybrać rośliny, które będą zdobić ich lokale w Polsce, zamiast polegać na pośrednikach. Ta inicjatywa obejmuje nie tylko najnowszy klub w Sławie, ale również placówki w Poznaniu i Boszkowie.

"Chcieliśmy mieć pewność, że każda palma, juka czy kaktus będzie idealnie pasować do naszego egzotycznego klimatu," mówi Marta - jedna z właścicieli Klubu na Fali. "Osobisty wybór roślin na plantacjach w Alicante pozwolił nam zadbać o najwyższą jakość i autentyczność egzotycznych dekoracji.”

Ta nowa inicjatywa Klubu na Fali to także wyjątkowa możliwość dla gości. Po raz pierwszy w historii klubu, każdą z palm będzie można zakupić i zabrać ze sobą do domu. W ofercie znajdą się zarówno większe okazy, jak i mniejsze, które łatwo przewieźć nawet w ręce.

"Nasze palmy nie tylko tworzą niezapomniany klimat, ale również są dostępne dla naszych gości. Mogą oni zabrać kawałek naszego egzotycznego raju do swoich domów czy ogrodów," - dodaje Marta Grabianowska.

Wśród sprowadzonych roślin znajdują się różne gatunki palm, w tym te bardziej i mniej mrozoodporne. Niektóre z nich są w stanie przetrwać temperatury nawet do minus 12 stopni Celsjusza, co czyni je idealnymi na polskie zimy.

Klub na Fali w Sławie będzie miejscem z restauracją, kawiarnią, beach barem i klubem oraz przepiękną plażą. Największą atrakcją będzie ogromny taras restauracyjny z widokiem na Jezioro Sławskie. Egzotyczny klimat, biały piasek, palmy i dekoracje z całego świata stworzą niepowtarzalną atmosferę rajskich wakacji.

Otwarcie Klubu na Fali w Sławie planowane jest na wakacje 2024 roku. Klub aktywnie zaprasza do śledzenia swoich mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco informuje o postępach prac oraz szczegółach otwarcia.

(Klub na Fali)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Hi
21.05.2024 20:12

Palma to będzie tradycyjnie odbijała Tam ludziom na imprezach.

avatar
~Ależ wydarzenie
22.05.2024 10:55

Kogo to interesuje - sensacja chyba tylko dla Zw.

avatar
~Katastrofa
23.05.2024 17:41

Już widzę ten lans Karyn , Dziessik, Brajanow I Sebiksow... wiecznie zadymy, pobicia... Jak za Galer... ściągacie palmy z Hiszpanii, ktorei tak padną..

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl