TworzymyGłos Regionu

reklama

Kino Plenerowe na zakończenie wakacji: "Sami bez mamy" na dużym ekranie w Parku Górczyńskim

Czwartek, 24 sierpnia 2023 o 10:59, autor: 0
Kino Plenerowe na zakończenie wakacji:

Po bardzo pozytywnym odbiorze i licznych głosach ze strony mieszkańców, Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa nie zwalnia tempa i kontynuuje cykl Kina Letniego. Współorganizatorem tego kulturalnego przedsięwzięcia jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej.

Uroczyste Zakończenie Wakacji

Dnia 01.09.2023 (piątek) o godzinie 21:00 wszyscy zainteresowani będą mieli okazję wybrać się do Parku Górczyńskiego, gdzie wyświetlony zostanie film "Sami bez mamy" w reżyserii Alessandro Genovesiego. Jest to okazja do wspólnego spędzenia czasu i uroczystego zakończenia wakacji.

O Filmie: Komedia z Głębokim Przekazem

"Sami bez mamy" to włoska komedia, która w humorystyczny sposób opowiada o wyzwaniach rodzicielstwa i podziale obowiązków w rodzinie. Film jest znakomitym połączeniem humoru i ważnych spostrzeżeń, który z pewnością przyciągnie zarówno dorosłych, jak i młodzież. Zwraca uwagę na to, jak łatwo jest zapomnieć o ważnych relacjach rodzinnych w zabieganym życiu.

Wsparcie ze Strony Lokalnej Organizacji

Wydarzenie zyskało wsparcie ze strony Stowarzyszenia Kraina Lasów i Jezior - Lokalna Grupa Działania - LGD, która wypożyczyła leżaki na to wydarzenie. Dzięki temu uczestnicy będą mogli komfortowo oglądać film na świeżym powietrzu.

Zaproszenie dla Wszystkich Mieszkańców

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nie przegapcie okazji do wspólnego zakończenia wakacji w przyjemnej atmosferze!


Źródło/foto: Szlichtyngowa.pl, Katoflix

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl