TworzymyGłos Regionu

reklama

Karnawał na lodowisku we Wschowie. Sprawdź, co zaplanowała Młoda Wschowa

Czwartek, 18 stycznia 2024 o 09:52, aktualizacja Czwartek, 18 stycznia 2024 o 10:19, autor: 0
Karnawał na lodowisku we Wschowie. Sprawdź, co zaplanowała Młoda Wschowa

Burmistrz Konrad Antkowiak wraz z gminnym pełnomocnikiem ds. młodzieży, zapraszają młodych ludzi na niecodzienną imprezę karnawałową na lodowisku. Wstęp wolny.

Lodowisko we Wschowie zamieni się w taneczną arenę

Wydarzenie, zaplanowane na 31 stycznia 2024 r., ma na celu stworzenie przestrzeni, gdzie młodzi ludzie, w wieku 15-25 lat, mogą dać upust swojej energii i kreatywności. Od godziny 19:00 do 22:00, lodowisko we Wschowie zamieni się w centrum karnawałowego szaleństwa.

Dj Kacper rozgrzeje atmosferę

Na uczestników czeka nie lada atrakcja – Dj Kacper, który rozgrzeje atmosferę najgorętszymi hitami. "To będzie niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, zatańczyć na lodzie i stworzyć razem niesamowitą atmosferę karnawałowej euforii," zapewniają organizatorzy.

Młodzież zachęcana jest do kreatywności w doborze strojów karnawałowych. Szczególny nacisk kładziony jest na oryginalne maski – im bardziej kolorowe i szalone, tym lepiej.

Źródło: Młoda Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl