TworzymyGłos Regionu

reklama

Jezioro Lgińsko z SUPer perspektywy (FOTO)

Niedziela, 23 czerwca 2024 o 12:18, aktualizacja Niedziela, 23 czerwca 2024 o 13:03, autor: 1
Jezioro Lgińsko z SUPer perspektywy (FOTO)

W sobotę, 22 czerwca, Stowarzyszenie Aktywna Wschowa zorganizowało drugą edycję SUP Challenge nad jeziorem Lgińsko. Wydarzenie przyciągnęło licznych entuzjastów sportów wodnych, którzy mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach związanych z pływaniem na desce SUP.

Aktywna Wschowa zaprosiła do Lginia

Impreza rozpoczęła się od profesjonalnego instruktażu pływania na desce SUP, który poprowadziła Joanna Jancz. Uczestnicy mogli nauczyć się podstaw techniki, a także doskonalić swoje umiejętności. Po instruktarzu wszyscy przeszli do rozgrzewki pilates, którą prowadziła Aneta Małucka, znana jako "Pilatesowaba Babka". Rozgrzewka przygotowała uczestników do dalszych wyzwań na wodzie.

Zobacz: Aktywna Wschowa zorganizowała SUP CHALLENGE w Lginiu (FOTO)

Dwie godziny na jeziorze

Przez dwie godziny uczestnicy mogli pływać po jeziorze, doskonaląc technikę pływania na deskach SUP. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem ratowników WOPR ze Sławy, którzy zapewnili bezpieczeństwo na wodzie.

Pamiątkowe zdjęcia z wydarzenia przygotowała Paulina Gracz ze "Schowane kadry", uwieczniając niezapomniane chwile uczestników. Po zakończeniu aktywności wodnych na uczestników czekała smaczna kolacja, którą przygotowała Dominika Jurkowska z "Diet-etyczna". Wsparcie techniczne zapewnił Robert Jancz.

Projekt "Jezioro Lgińsko z SUPer perspektywy" został współfinansowany przez Miasto i Gminę Wschowa. Organizatorzy zapowiadają, że kolejne takie wydarzenie odbędzie się jeszcze w te wakacje.

Foto: Joanna Jancz

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Xyz
24.06.2024 18:39

Z profesjonalnym instruktażem to raczej nie miało nic wspólnego ???

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl