TworzymyGłos Regionu

Jest Boszkowo i Poznań, czas na Sławę - budowa trzeciego Klubu na Fali trwa! (FOTO)

Niedziela, 30 kwietnia 2023 o 10:20, aktualizacja Niedziela, 30 kwietnia 2023 o 11:16, autor: 0
Jest Boszkowo i Poznań, czas na Sławę - budowa trzeciego Klubu na Fali trwa! (FOTO)

Kolejna inwestycja na terenie ośrodka Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie przyciąga uwagę mieszkańców i turystów. Beach bar "Klub na Fali" to trzeci lokal pod szyldem tej samej firmy, którego budowa trwa już od kilku tygodni. Zlokalizowany u brzegu Jeziora Sławskiego, obiekt ma charakterystyczną dwukondygnacyjną formę i będzie oferował nie tylko funkcje restauracyjno-klubowe, ale także miejsca noclegowe. Obecnie trwają intensywne prace budowlane.

Nowoczesny obiekt na miejscu dawnej tawerny

Prace budowlane na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku w Sławie to kolejna inwestycja, która pokazuje jak bardzo rozwija się Sława. W ubiegłym roku ukończono budowę dwóch pawilonów gastronomicznych, a teraz powstaje trzeci lokal pod szyldem Klubu na Fali. Obiekt będzie nawiązywał do pierwowzoru z Boszkowa, jednak projekt architektoniczny został dostosowany do scenerii oraz potencjału działki na terenie ośrodka.

Klub na Fali w Sławie będzie dwukondygnacyjnym budynkiem z miejscami noclegowymi, restauracją, klubem muzycznym oraz salą konferencyjną. Najwięcej uwagi przyciągnie jednak gigantyczny taras restauracyjny, który będzie miał widok na jezioro. Styl plażowy, biały piasek, palmy prosto z Hiszpanii i ozdoby sprowadzane z różnych zakątków świata - wszystko to ma na celu stworzenie atmosfery rajskich wakacji.

Szansa na udany relaks

Lokalizacja Klubu na Fali to bez wątpienia jego mocna strona. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Sławskiego, plaży miejskiej oraz promenady, co gwarantuje udany wypoczynek. Oferta obiektu będzie bardzo szeroka - w ciągu dnia można korzystać z plaży i promenady, a wieczorem odbywać się różne imprezy.

Pierwszy Klub na Fali powstał w Boszkowie w 2005 roku, a niedawno otworzono kolejny lokal w Poznaniu. Teraz czas na Sławę! Otwarcie nowego lokalu planowane jest na drugi kwartał 2024 roku. Bez wątpienia będzie to kolejna atrakcja, która przyciągnie tłumy turystów i mieszkańców Sławy.

Foto: slawa.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl