TworzymyGłos Regionu

reklama

Jakub Syc zwyciężył na Hybrid MMA 2

Niedziela, 17 grudnia 2023 o 14:30, aktualizacja Niedziela, 17 grudnia 2023 o 20:11, autor: 0
Jakub Syc zwyciężył na Hybrid MMA 2

Jednogłośną decyzją sędziów swój pojedynek na gali Hybrid MMA 2 w Lesznie wygrał Jakub Syc. Zawodnik pochodzący ze Wschowy po emocjonującej walce pokonał Dawida Orczykowskiego. Oprócz zwycięstwa wschowianina, kibice byli świadkami 10 innych pojedynków w boksie, MMA i K1.

Druga wygrana Jakuba Syca na Hybrid MMA

Jakub Syc, trenujący pod okiem Kamila Szymańskiego, Bartka Słomiaka i Macieja Domniczaka, po raz kolejny podkreślił swoją doskonałą formę. "Kolejne zwycięstwo na gali Hybrid MMA i piękne zakończenie roku startowego! Mega sprawdzian moich umiejętności w MMA, który zaliczyłem i z tego się cieszę," skomentował zawodnik.

Ciężka praca i poświęcenie na treningach przynoszą efekty. "To już trzecia wygrana Syca w tej formule i na pewno na tym się nie skończy", komentują trenerzy Legionu Głogów. Warto przypomnieć, że dla Syca to druga zawodowa walka w krótkim czasie. Zaledwie miesiąc wcześniej wystąpił podczas I edycji Hybrid MMA, wygrywając wówczas przez nokaut.

Skibiński wygrał walkę wieczoru

Gala Hybrid MMA 2 to nie tylko triumf Jakuba Syca. Kibice mieli okazję zobaczyć aż 10 innych pojedynków, w tym pasjonujące starcia w formułach bokserskich, K1 oraz MMA. Wśród nich Daniel Skibiński pokonał Alisona "Sakurabę" Marreirę w walce wieczoru, a wcześniej widzowie byli świadkami szybkich i zaskakujących pojedynków, jak choćby nokaut Kacpra Sarbaka nad Szymonem Szwarcem już w 6 sekundzie walki.

Foto: @nabitykarzel (instagram.com)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl