TworzymyGłos Regionu

reklama

Jak rozpocząć 2024 rok? Najlepiej z Aktywną Wschową. „Kijki, bieganie, rower, spacer”

Sobota, 30 grudnia 2023 o 16:16, aktualizacja Sobota, 30 grudnia 2023 o 16:53, autor: 0
Jak rozpocząć 2024 rok? Najlepiej z Aktywną Wschową. „Kijki, bieganie, rower, spacer”

Powitają Nowy Rok aktywnością i ruchem! Stowarzyszenie Aktywna Wschowa po raz kolejny zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania na świeżym powietrzu. Spotkanie rozpocznie się 1 stycznia 2024 r. o godzinie 12:00 pod Wieżą Ciśnień w Parku Wolsztyńskim.

Wszystkie drogi prowadzą do Parku Wolsztyńskiego!

W programie znajdzie się coś dla każdego - od spacerów z kijkami pod kierunkiem Joanny Jancz, po bieganie z Grupą "Endorfiny". Rowerzyści będą mogli udać się w trasę z Arturem Obuchowiczem z Parku Wolsztyńskiego do Lginia. Dla rodziców z maluchami Aneta Małucka przygotowała spacer z bobasami w wózkach i na rowerkach.

"Aktywnie i zdrowo w Nowym Roku!" - zachęca Stowarzyszenie

Członkowie Stowarzyszenia podkreślają: „Kijki, bieganie, rower, czy spacer? 2, czy 24 km? Nieważne! Najważniejsze, żeby zacząć aktywnie. Aktywna Wschowa zawsze Wam w tym pomoże.” Dodają również, że dla chętnych do zakończenia roku z energią, w niedzielę 31 grudnia o 10:00 odbędzie się bieg „10 kółek pod prąd o 10:00” - nietypowa trasa biegowa po ścieżce, ale w odwrotnym kierunku.

Źródło: Aktywna Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl