TworzymyGłos Regionu

I Turniej Wsi gminy Szlichtyngowa (FOTO)

Wtorek, 08 sierpnia 2023 o 11:48, aktualizacja Wtorek, 08 sierpnia 2023 o 12:08, autor: 1
I Turniej Wsi gminy Szlichtyngowa (FOTO)

5 sierpnia 2023 r. na terenach gminy Szlichtyngowa odbył się wyjątkowy Turniej Wsi, który zgromadził mieszkańców regionu w celu integracji, zabawy i zdrowej rywalizacji. Wydarzenie zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich Jędrzychowianki oraz Sołtysa wsi Jędrzychowice cieszyło się dużym zainteresowaniem i przebiegło we wspaniałej atmosferze.

Konkurencje i Integracja

Wśród zorganizowanych konkurencji znalazły się takie, jak obieranie ziemniaków na czas, narty, skoki na piłce, slalomy, ubijanie piany na czas, a także wiele innych ciekawych i zabawnych zadań. Te nietypowe i pełne humoru konkurencje przysporzyły uczestnikom wiele uśmiechu i radości, a zarazem były okazją do lepszego poznania sąsiadów i integracji społeczności lokalnej.

Wyniki Turnieju

Turniej zakończył się sukcesem, a oto oficjalne wyniki:

  • I miejsce - Stare Drzewce
  • II miejsce - Jędrzychowice
  • III miejsce - Górczyna
  • IV miejsce - Dryżyna
  • V miejsce - Gola
  • VI miejsce - Kowalewo

Podziękowania

Organizatorzy serdecznie dziękują przybyłym delegacjom oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wspólną zabawę. Wydarzenie to nie tylko promowało lokalną społeczność, ale również dodało energii i pozytywnych emocji mieszkańcom gminy.


Źródło/foto: Szlichtyngowa.pl, Jędrzychowianki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~mieszkaniec
08.08.2023 13:25

To nie był pierwszy turniej wsi ponieważ za poprzedniego burmistrza z okazji Dni Szlichtyngowej odbywały sie co roku takie turnieje. Odbywało sie to na boisku sportowym drugiego dnia w Szlichtyngowej. Najwięcej emocji budziło na zakończenie przeciąganie liny. Udział brały wszystkie wioski z terenu Szlichtyngowej.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl