TworzymyGłos Regionu

reklama

Gmina Wschowa wsparła 62 projekty. Znamy wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych

Poniedziałek, 19 lutego 2024 o 10:18, aktualizacja Poniedziałek, 19 lutego 2024 o 10:44, autor: 3
Gmina Wschowa wsparła 62 projekty. Znamy wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych

W wyniku konkursu ofert, 62 projekty realizowane przez organizacje pozarządowe otrzymają wsparcie finansowe od Gminy Wschowa. Dzięki tym środkom mieszkańcy skorzystają z szerokiego wachlarza działań obejmujących różne aspekty życia społecznego, w tym ochronę zdrowia, wsparcie dla osób niepełnosprawnych i seniorów, edukację, kulturę oraz ekologię.

Różnorodność projektów - od zdrowia po kulturę

Projekty wybrane do dofinansowania dotyczą kluczowych obszarów istotnych dla społeczności lokalnej. Wśród nich znajdują się inicjatywy promujące zdrowy tryb życia, działania wspierające osoby w wieku emerytalnym oraz niepełnosprawne. Duży nacisk położono również na edukację, rozwój kultury fizycznej oraz ochronę dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego.

Burmistrz Antkowiak: Mam nadzieję, że spotkamy się nie raz na wielu wydarzeniach

Burmistrz Konrad Antkowiak wyraził zadowolenie z rozstrzygnięcia konkursu, podkreślając zaangażowanie i pracę organizacji pozarządowych. "Cieszę się, że nasza gmina podejmuje takie inicjatywy, które przynoszą realne korzyści mieszkańcom. Dziękuję wszystkim organizacjom pozarządowym za ich pracę i poświęcenie. Mam nadzieję, że spotkamy się nie raz na wielu wydarzeniach, jakie będziemy wspólnie realizować" - mówił burmistrz.

Sprawdź: Wykaz podmiotów, których oferty zostały wybrane, wraz z wysokością przyznanych środków finansowych

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Tomasz
19.02.2024 11:03

Jest i kasa dla WIP. Oczywiście najwięcej dostali na pierdoły. A we Wschowie brak dróg, ludzie nie mają jak do domu dojechać.

avatar
~Ja
19.02.2024 13:34

Już teraz wiem dlaczego niektórzy trzymają się tak blisko burmistrza

avatar
~Obserwator
19.02.2024 19:11

Ekologia i ochrona zwierząt .... 6700 zł. !!! Tak lekką ręką fruuuuu

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl