TworzymyGłos Regionu

reklama

Gdzie się podziały tamte prywatki... Wojciech Gąssowski na Dniach Seniora 2023 (FOTO)

Piątek, 24 listopada 2023 o 19:24, aktualizacja Piątek, 24 listopada 2023 o 20:26, autor: 7
Gdzie się podziały tamte prywatki... Wojciech Gąssowski na Dniach Seniora 2023 (FOTO)

Wojciech Gąssowski był gwiazdą pierwszego dnia obchodów Dni Seniora we Wschowie, przyciągając tłumy do sali widowiskowej Centrum Kultury i Rekreacji. Wydarzenie zostało zorganizowane przez burmistrza Konrada Antkowiaka, Martę Szeroką, gminną pełnomocnik ds. seniorów, oraz CKiR.

Dni Seniora pełne atrakcji

Obchody rozpoczęły się kilka godzin wcześniej, od uroczystego otwarcia Dni Seniora, podczas którego wystąpiły chóry Kantylena i Lutnia, a także zespół Morris. Oprócz muzycznych występów publiczność miała szansę uczestniczyć w prelekcjach przedstawicieli policji, OPS oraz ZUS'u. Seniorzy udowodnili również, że moda nie zna wieku, prezentując się w kreacjach od sklepu Styl i Szyk.

To jednak nie koniec atrakcji. W sobotę (25 listopada) seniorzy bawić się będą w Przyczynie Dolnej. Na godzinę 16:00 zaplanowano Bal Seniora. Według zapowiedzi organizatorów szykuje się niezapomniany bankiet. 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Senior
24.11.2023 20:54

Super występ seniora dla seniorów. Dziękuję.

avatar
~Urszula Chudak
25.11.2023 14:11

A ja włożę łyżeczkę dziegciu w beczkę koncertowego miodu. Otóż dwukrotnie, oczywiście wg. mnie, artysta zachował się niezbyt elegancko. Pierwszy raz, gdy pani zgłosiła się do śpiewania i pomyliła słowa - można i należało to obrócić w żart - kto był to wie, co powiedział artysta. Drugi przypadek związany z robieniem zdjęć i nagrywaniem, potraktował jeszcze dosadniej. Co do zasady, miał absolutną rację! Również bardzo nie lubię jak podczas koncertu, raz po raz komórką ktoś mi świeci w oczy. Ale takie przepytywanie p. Ady, to już była lekka przesada. Tak się składa, że bywam tu i tam i - nigdy takiego czegoś nie widziałam, a zdjęcia robią wszędzie. Na pytanie pana Gąsowskiego kto pozwolił filmować, powinna paść odpowiedź - ale nikt nie zabronił! Nie był to jego występ charytatywny, a zapewne za całkiem spore honorarium, więc i troszeczkę niedogodności można znieść, a na pewno nie strofować. Byłam na przedpołudniowych koncertach i tym wieczornym. Wszystkie były super - jednak stawiam na atmosferę towarzyszącą występom Morrisów. Wiem, że nie jestem w swojej opinii odosobniona! Trzeba przyznać też, że nawet wojewódzkie obchody senioralne, nie były na takim poziomie jak te nasze, wschowskie. Brawo organizatorzy i wielkie Wam dzięki, bo zapewne nie odbyło się to tak na pstryknięcie palcem.

avatar
~Wschowa
25.11.2023 00:04

Ale to co zrobił Krzysztof Milanowski zgasił pana Wojciecha dziękuję bo można śpiewać okej na żywo ale nie z playbacku

avatar
~Seniorka że Wschowy
25.11.2023 20:59

Co do zdjęć to jest taki pan,który robi zdjęcia i bez zezwolenia umieszcza na Facebooku, dziękuję wszystkim organizatorom za zorganizowanie Dnia Seniora, pozdrawiam

avatar
~ciekawe
25.11.2023 20:47

Pani Chudak ma jakieś fory w redakcji zw.pl. Jaką głupotę nie napisze , redakcja publikuje to grafomaństwo. Z wpisu powyżej najbardziej mnie rozbawiła autopromocja " Tak się składa, że bywam tu i tam i - nigdy takiego czegoś nie widziałam". No cóż , pani Chudak, widać że pani niewiele widziała i była też niedaleko od wieży ratuszowej. A propos czy podróżowania, czy to prawda że powyżej 20 kilometrów wozi panią pani kierowca ?

avatar
~Marek
26.11.2023 19:00

Wina leży po stronie organizatora . Nie powiedział o tych ograniczeniach .

avatar
~były radny
26.11.2023 20:14

Redakcja umieszcza te komentarze bo ciekawe i kulturalne. Jasne?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl