TworzymyGłos Regionu

Filmowy wieczór dla dzieci

Piątek, 25 sierpnia 2023 o 08:52, autor: 0
Filmowy wieczór dla dzieci

Wczoraj w Śmieszkowie odbyła się pierwsza z trzech zaplanowanych w sołectwach gminy Sława projekcji filmowych. Uczestnicy pikniku mieli okazję obejrzeć film animowany „Odlotowa przygoda”, który opowiada historię dwunastoletniego Mike’a Goldwinga. Jego tata i dziadek byli astronautami - teraz czas na chłopca, ponieważ musi uratować księżyc i jego cenne zasoby naturalne przed niecnym miliarderem. 

Film był pełen akcji, humoru i zaskakujących wydarzeń, więc najmłodsi mieszkańcy z ochotą wzięli udział w seansie. Przed projekcją maluchy mogły bawić się na rozstawionych dmuchańcach, co zdecydowanie przyniosło im wiele frajdy. Kolejny seans już dziś o godzinie 20:00 w Ciosańcu.

Wydarzenie zorganizowało Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku przy współudziale Krainy Lasów i Jezior - Lokalnej Grupy Działania. Kolejne dwa wieczory filmowe odbędą się kolejno w Ciosańcu (25.08) oraz w Krzepielowie (27.08).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl