TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Sołtysa w Szlichtyngowie. Uroczystości z udziałem Burmistrz i Sołtysów

Środa, 13 marca 2024 o 10:06, autor: 0
Dzień Sołtysa w Szlichtyngowie. Uroczystości z udziałem Burmistrz i Sołtysów

11 marca, z okazji Dnia Sołtysa, w Świetlicy Miejskiej w Szlichtyngowie odbyło się wyjątkowe spotkanie. Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Jolanta Wielgus, wraz z zastępcą Błażejem Rajmanem i Przewodniczącą Rady Miejskiej Anną Zalewską, spotkali się z sołtysami reprezentującymi poszczególne sołectwa. Spotkanie to było idealną okazją do wyrażenia wdzięczności za nieocenioną pracę sołtysów na rzecz lokalnej społeczności.

Podziękowania i upominki dla Sołtysów

Podczas uroczystości Burmistrz Wielgus zwróciła uwagę na znaczący wkład sołtysów w rozwój i współpracę między mieszkańcami a samorządem gminnym. „Wasza praca i zaangażowanie w liczne inicjatywy są fundamentem naszej społeczności” – podkreśliła, wręczając drobne upominki oraz pisemne podziękowania za trud włożony w codzienne działania.

Życzenia dla Sołtysów

Spotkanie było również okazją do złożenia najlepszych życzeń sołtysom. „Życzę wam radości, optymizmu, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w dalszej pracy na rzecz naszej wspólnoty” – dodała Burmistrz Wielgus, podkreślając rolę sołtysów w kształtowaniu pozytywnych relacji i inicjatyw na terenie gminy.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl