TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Otwarty w Słonecznym Przedszkolu nr 5 - niezapomniane atrakcje dla najmłodszych!

Wtorek, 13 lutego 2024 o 17:32, autor: 0
Dzień Otwarty w Słonecznym Przedszkolu nr 5 - niezapomniane atrakcje dla najmłodszych!

Słoneczne Przedszkole nr 5 we Wschowie otwiera swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych, organizując Dzień Otwarty, który odbędzie się 15 lutego 2024 roku. Wydarzenie zaplanowane jest w godzinach od 10:30 do 11:30 i obiecuje mnóstwo atrakcji, zapewniając dzieciom nie tylko fantastyczną zabawę, ale również możliwość kreatywnego spędzenia czasu.

Atrakcje pełne magii i kreatywności

Organizatorzy zaplanowali szereg aktywności, które z pewnością przyciągną uwagę najmłodszych. Wśród nich znajdzie się Magiczny Dywan, który zapewni dzieciom niezwykłe wrażenia oraz stworzy przestrzeń do aktywnego odkrywania nowych doświadczeń. Ponadto, przewidziano zabawy plastyczne, dzięki którym maluchy będą mogły dać upust swojej kreatywności i wyobraźni.

Nie zabraknie również zabaw ruchowych, które pozwolą dzieciom na aktywne spędzenie czasu, a zabawy sensoryczne zaoferują im szansę na odkrywanie świata za pomocą wszystkich zmysłów. Dopełnieniem oferty będą zabawy muzyczne, podczas których najmłodsi będą mogli poczuć radość płynącą z muzyki i wspólnego śpiewu.

Gościnność przedszkola

Dyrekcja Słonecznego Przedszkola nr 5 we Wschowie zapewnia, że każde dziecko opuści wydarzenie z uśmiechem na ustach i upominkiem, który stanie się pamiątką tego wyjątkowego dnia. Dodatkowo, dla uczestników przygotowany zostanie poczęstunek, co sprawi, że czas spędzony w przedszkolu będzie jeszcze przyjemniejszy. Dyrekcja przedszkola zwraca uwagę na konieczność zabrania ze sobą zmiennego obuwia dla dzieci

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl