TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzień Matki we Wschowie. Będzie aktywnie, tanecznie i muzycznie

Wtorek, 21 maja 2024 o 13:29, aktualizacja Wtorek, 21 maja 2024 o 22:57, autor: 3
Dzień Matki we Wschowie. Będzie aktywnie, tanecznie i muzycznie

Już 26 maja Park Wolsztyński stanie się centrum obchodów Dnia Matki, oferując szeroki wachlarz atrakcji, które mają zapewnić niezapomniane chwile wszystkim mamom. Program pełen jest różnorodnych aktywności, od zajęć ruchowych po koncerty, dzięki czemu każda z pań znajdzie coś dla siebie.

„Maj to miesiąc Mam! Zapraszam wszystkie Mamy do wspólnego świętowania! Co roku pragniemy nadać obchodom tego święta unikatowego charakteru. W tym roku przygotowaliśmy dla wszystkich Mam coś zupełnie niezwykłego, bo zasługują na wszystko to, co najlepsze” – mówi burmistrz Konrad Antkowiak, zapraszając do udziału w wydarzeniu.

Program pełen atrakcji

Dzień Matki rozpocznie się o godzinie 10:00 rajdem rowerowym zorganizowanym przez Rowerland, który wystartuje z Parku Wolsztyńskiego przy wieży ciśnień. Następnie, w godzinach 12:00-13:00, wszystkie panie będą miały okazję bezpłatnie skorzystać z siłowni Klubu MILONA.

Od godziny 15:00 do 17:00 zaplanowane są animacje dla dzieci, dzięki czemu mamy będą mogły znaleźć chwilę dla siebie. Instapatka, czyli Patrycja Sys, jedna z Ambasadorek Wschowy, również zaprasza na wydarzenie:

„Powinnyśmy być aktywne zawodowo, powinnyśmy ćwiczyć, powinnyśmy być fit, powinnyśmy się zdrowo odżywiać, powinnyśmy się świetnie zajmować dzieciakami, ale w tym wszystkim powinnyśmy też znaleźć czas dla siebie. I jest taka pewna propozycja.” – mówi Instapatka, zachęcając do uczestnictwa.

Tanecznie i muzycznie pod chmurką

O godzinie 15:15 rozpocznie się pilates na świeżym powietrzu prowadzony przez Anetę Małucką. Po pilatesie, od 16:00 do 17:00, odbędą się warsztaty LATINO z Pawłem Pachutem. Cały dzień zakończy się koncertem piosenek Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Zamaroka BAND, który rozpocznie się o godzinie 17:00.

Maj dla wielu mam trudny miesiąc, ponieważ w tym okresie ich dzieci mierzą się z egzaminami ósmoklasisty oraz z egzaminami maturalnymi. Drogie panie, zachęcam was, żeby po tym maratonie egzaminacyjnym zadbać troszeczkę o siebie i o swój dobrostan. Zapraszam was serdecznie na gminne obchody Dnia Matki, 26 maja w Parku Wolsztyńskim” – mówi Agata Karolczyk-Kozyra, dyrektor I LO oraz Super Ambasador Wschowy.

Wydarzenie w Parku Wolsztyńskim to doskonała okazja dla mam, aby spędzić dzień w wyjątkowy sposób, ciesząc się zarówno aktywnościami fizycznymi, jak i chwilami relaksu przy muzyce i smakołykach. „Zapraszam wszystkie Mamy do wspólnego świętowania!” – podkreśla burmistrz Konrad Antkowiak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Maryjan
21.05.2024 18:12

Kiedy dni Wschowy?

avatar
~Gekon
22.05.2024 07:28

Były, lecz nie będzie!

avatar
~Mieszkanka
22.05.2024 13:42

InstaPatka.... Jej to ci Ambasador Wschowy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl