TworzymyGłos Regionu

reklama

Dzieci przeszły ulicami Wschowy w patriotycznym happeningu (VIDEO)

Czwartek, 10 listopada 2022 o 17:28, aktualizacja Czwartek, 10 listopada 2022 o 17:37, autor: 2
Dzieci przeszły ulicami Wschowy w patriotycznym happeningu (VIDEO)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr. 1 im. Polskich Olimpijczyków we Wschowie wraz ze swoimi młodszymi kolegami i koleżankami Przedszkola "Tu mieszka bajeczka" nr 1 przeszli ulicami miasta w patriotycznym happeningu.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w SP1 we Wschowie odbyła się uroczysta akademia [ZOBACZ RELACJĘ]. Tuż po niej uczniowie odwiedzili dzieci z Przedszkola nr. 1, aby wspólnie przejść ulicami Wschowy i podzielić się rogalami świętomarcińskimi. Nie zabrakło pieśni patriotycznych i biało-czerwonych barw.

Na wschowskim Rynku dzieci i młodzież została przywitana przez burmistrza Konrada Antkowiaka, który wręczył uczestnikom okolicznościowe kotyliony i zaprosił wszystkich na gminne obchody 104. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

VIDEO=1

Przypomnijmy, że 11 listopada we Wschowie odbędzie się uroczysty przemarsz ulicami miasta. Start godz. 13:15. W planach również msza św. w intencji Ojczyzny i odsłonięcie tablicy Arcybiskupa Floriana Stablewskiego. Harmonogram obchodów dostępny jest TUTAJ.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Mieszkanka
10.11.2022 18:56

Pięknie!

avatar
~anonim
10.11.2022 22:44

W tym SP1 coraz dziwniejsi ludzie pracują….

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl