TworzymyGłos Regionu

reklama

Drzwi Otwarte WTZ. Do Wschowy przyjedzie gość specjalny

Wtorek, 18 czerwca 2024 o 02:02, autor: 0
Drzwi Otwarte WTZ. Do Wschowy przyjedzie gość specjalny

Warsztaty Terapii Zajęciowej działające przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Nasz Ośrodek" zapraszają wszystkich mieszkańców na Drzwi Otwarte. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca 2024 roku w godzinach 10:00-12:00 na boisku przy Starostwie Powiatowym we Wschowie.

Drzwi Otwarte WTZ z atrakcjami

Podczas Drzwi Otwartych uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnych atrakcjach. Jedną z głównych będzie sesja pilates, która jest doskonałą formą aktywności fizycznej, poprawiającą kondycję i elastyczność ciała.

Zobacz: Wschowa ustanowiła rekord Polski. Największa lekcja pilatesu w historii! (FOTO)

Prawdziwą gratką dla fanów piłki nożnej będzie spotkanie z Grzegorzem „Gaborem” Jędrzejewskim, znanym z popularnego programu "Turbokozak". Jędrzejewski chętnie angażuje się w inicjatywy organizowane przez Stowarzyszenie „Nasz Ośrodek”. Nie tak dawno popularny Gabor odwiedził SOSW, a wcześniej zagrał w meczu pokazowym, podczas którego zbierano na zakup Innowalka.

Zobacz: Gwiazdy telewizji zmierzyły się ze wschowskimi przedsiębiorcami (RELACJA)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl