TworzymyGłos Regionu

reklama

Droga powiatowa na odcinku Górczyna - Zamysłów zamknięta dla ruchu. Dotyczy również mieszkańców

Poniedziałek, 13 maja 2024 o 11:40, autor: 1
Droga powiatowa na odcinku Górczyna - Zamysłów zamknięta dla ruchu. Dotyczy również mieszkańców

W najbliższych dniach mieszkańcy rejonu Górczyny i Zamysłowa będą musieli zmierzyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym. W dniach 14-15 maja 2024 r. droga powiatowa nr 1009F zostanie całkowicie zamknięta dla wszystkich użytkowników, w tym również dla mieszkańców.

Przebudowa drogi Górczyna - Zamysłów– przyczyna zamknięcia

Zamknięcie drogi jest konieczne z powodu realizacji ważnego projektu, którego celem jest przebudowa i rozbudowa drogi nr 1009F na odcinku między Górczyną a Stare Drzewce oraz przebudowa drogi nr 1010F. Prace te mają na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu podróżujących.

Na czas zamknięcia odcinka drogi powiatowej, uruchomione zostaną objazdy, które będą przebiegać przez inne lokalne drogi powiatowe: 1006F, 1008F, 1010F oraz 1011F.

Zobacz: Rewolucja na trasie Górczyna-Stare Drzewce. Powiat Wschowski realizuje inwestycję za 22 mln zł

Źródło: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Mieszkaniec
13.05.2024 20:24

Małe sprostowanie droga już jest dzisiaj nie przejezdna trwają prace przygotowawcze. Jedzcie objazdem. Będzie pięknie :-)

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl