TworzymyGłos Regionu

reklama

Dotacja na rozwój infrastruktury rowerowej dla Gminy Szlichtyngowa!

Piątek, 21 lipca 2023 o 15:37, autor: 1
Dotacja na rozwój infrastruktury rowerowej dla Gminy Szlichtyngowa!

Dziś (21 lipca) w Zielonej Górze, dokładniej w Urzędzie Marszałkowskim, Burmistrz Miasta i Gminy Jolanta Wielgus oraz główna księgowa Helena Romanowicz reprezentując Gminę Szlichtyngowa, podpisały ważną umowę dotyczącą dotacji na rozwój infrastruktury rowerowej.  

Chodzi o wsparcie finansowe, w kwocie 149.910,00 zł, które zostanie przeznaczone na opracowanie projektu budowlanego. Kluczowym celem tego projektu będzie budowa ścieżki rowerowej po nieczynnej linii kolejowej w obrębie Gminy Szlichtyngowa.

Decyzja Sejmiku Województwa Lubuskiego to dowód na coraz większe zainteresowanie inwestycjami w infrastrukturę rowerową. Jest to inicjatywa, która ma na celu nie tylko poprawę mobilności rowerowej, ale również stworzenie nowych możliwości rekreacyjnych i turystycznych dla mieszkańców regionu.

Ta inwestycja z pewnością wpłynie korzystnie na życie mieszkańców Gminy Szlichtyngowa, dając im komfortowe i bezpieczne trasy do codziennego przemieszczania się oraz aktywnego wypoczynku. Z niecierpliwością będziemy obserwować kolejne etapy realizacji tego ważnego dla regionu projektu.

Źródło: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~FAKT
21.07.2023 19:19

Totalna drożyzna w wielu przypadkach przewyższ dochody wielu tysięcy prywatnych gospodarstw domowych..... + Brak !!!! - W dalszym ciągu brak milionów złotówek należnych na z Funduszu KPO bo obecna władza nie jest w stanie ich nam załatwić co utrudnia nam prawidłowy ROZWÓJ LOKLANYCH SAMORZĄDÓW, a ta władza co jakiś dzień karmi nas ( jak wyżej) informacjami o wyimaginowanych pieniążkach z PUBLICZNEJ KASY ( czyli Suwerena nazywając to , np. " pozyskaniem środków", "pozyskaniem funduszy" lub jak wyżej aby było śmieszniej " dotacjami" na rzecz lokalnych inwestycji , itp. chocki klocki kampanijnej lokalnej propagandy !!!!!!. A prawdziwych pieniędzy dla lokalnych samorządów z KPO jak nie było tak nie ma !!!!. JEST ich PROPAGANDA !!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl