TworzymyGłos Regionu

Do zgarnięcia koszulka P. Frankowskiego z autografem! Trwa licytacja na rzecz SOSW we Wschowie

Piątek, 25 sierpnia 2023 o 09:29, autor: 0
Do zgarnięcia koszulka P. Frankowskiego z autografem! Trwa licytacja na rzecz SOSW we Wschowie

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek” rozpoczęło licytację klubowej koszulki meczowej z autografem Przemysława Frankowskiego, polskiego piłkarza i reprezentanta kraju. Cena minimalna wynosi 1000 zł, a zakończenie licytacji zaplanowano na wtorek, 29.08.2023 r., o godzinie 20:00.

Jak wziąć udział w licytacji

Licytacja odbywa się online, a zainteresowani mogą znaleźć jej szczegóły oraz podać swoje oferty na Facebooku pod tym linkiem. Możliwy jest odbiór osobisty wylicytowanego przedmiotu, ale również wysyłka na koszt zwycięzcy, pod warunkiem, że znajduje się on na terenie Polski.

Cel licytacji i dodatkowe nagrody

Całkowita kwota z licytacji zostanie przeznaczona na pokrycie części kosztów wyjazdu na mecz reprezentacji Polski, który odbędzie się 7 września 2023 roku na PGE Narodowy w Warszawie. Wyjazd jest dedykowany uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej (WTZ) oraz uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (SOSW) we Wschowie.

„Jeśli zwycięska kwota przekroczy 2.500 zł, obiecujemy dodatkową nagrodę" - zapowiadają przedstawiciele „Naszego Ośrodka”. Całkowity koszt wyjazdu dla 20 osób, uwzględniający nocleg oraz warsztaty w Pałacu w Wilanowie, wynosi 7.000 zł.

Zaangażowanie Przemysława Frankowskiego w działalność „Naszego Ośrodka”

Przemysław Frankowski, który podarował na licytację swoją autografowaną koszulkę, to piłkarz występujący na pozycji pomocnika we francuskim klubie RC Lens oraz w reprezentacji Polski. Frankowski jest również aktywnym społecznikiem i często wspiera SOSW we Wschowie. Na jego zaproszenie delegacje dzieci i nauczycieli już kilkakrotnie uczestniczyły w meczach reprezentacji Polski.


Źródło: Nasz Ośrodek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl