TworzymyGłos Regionu

reklama

Dni Sławy 2023. Deszcz nie zepsuł dobrej zabawy. Na scenie Chylińska i Róże Europy (FOTO)

Niedziela, 06 sierpnia 2023 o 00:19, aktualizacja Niedziela, 06 sierpnia 2023 o 01:15, autor: 7
Dni Sławy 2023. Deszcz nie zepsuł dobrej zabawy. Na scenie Chylińska i Róże Europy (FOTO)

W sobotę, mimo kapryśnej aury, tłumy mieszkańców i turystów zgromadziło się na terenie Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku na koncertach w ramach Dni Sławy 2023. Artyści, pomimo przeciwności pogody, zapewnili niesamowite emocje.  

Koncerty gwiazd przyciągają tłumy

Agnieszka Chylińska oraz zespół Róże Europy byli głównymi gwiazdami tegorocznego „Lata bez Granic”/ Artyści wystąpili przed wielotysięczną publicznością, której strugi deszczu nie przeszkodziły w dobrej zabawie. Mimo niepogody, atmosfera podczas koncertów była wyjątkowo gorąca.

Pokaz sztucznych ogni – zwieńczenie Dni Sławy

Zakończenie Dni Sławy 2023 okazało się równie spektakularne, jak muzyczne show na scenie. Nieodłącznym elementem “Lata Bez Granic” jest pokaz sztucznych ogni, które i w tym roku rozświetliły niebo nad Jeziorem Sławskim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

avatar

avatar
~Arek
06.08.2023 10:38

Było super, podziękowania dla Burmistrza Sardakuły, Wschowa zazdrości Wam takiego włodarza, może kiedyś zgodzi się zostać Starostą Wschowskim ?

avatar
~WSCHOWA
06.08.2023 12:10

WSCHOWA, CO...?. Kolego ( Arek) bez tej wazeliny plus!. Od kiedy masz takie myśli na granicy i mentalności " pasków z tvp..." ?. Na słowo " włodarz" trzeba sobie zasłużyć, ale jak widać po ostatnich - tego rocznych przypadkach waszego burmistrza widać, że skręca w "ciemną ścieżkę mgły" , dla przykładu z ta nominacją i z tą plażą piknikową , czy to ma być wzorcem dla demokratycznego tzw. "włodarza" ?. Wschowa ma swojego Burmistrza - wolnego od partyjnych nakazów i wskazówek typu; - " melduję... zadanie wykonane ...." itd. w tym waszym stylu !!!!!.

avatar
~Monia
06.08.2023 14:19

Akurat w tym roku lepsze były dni Wschowy. A koncert Chylińskiej jakiś taki niemrawy, już lepsze były fajerwerki po koncercie.

avatar
~szuria
08.08.2023 20:19

Dajesz się, chłopie, nabrać na fajerwerki i pozory. Gdybyś zobaczył jak naprawdę wygląda życie przeciętnego mieszkańca Sławy pod rządami "włodarza", to oszczędziłbyś sobie tego typu aktów strzelistych ...

avatar
~Gosc
06.08.2023 16:23

Było za dużo deszczu

avatar
~@A@
06.08.2023 18:20

Gratulacje Panie Birmistrzu. Oczywiście, we Wschowie tylko myślą o sobie, a Pan to wszystko robi dla miasta i nie boi się Pan podać ręki prawicy, czy lewicy. Jak się coś robi dla społeczeństwa, to trzeba mieć trochę pokory, a nie unosić się dumą, jak co niektórzy... Panie Cezary wielkie gratulacje za to, co Pan robi. Bawiliśmy się świetnie !!! Pozdrowienia ze Wschowy

avatar
~Wrocek
07.08.2023 08:50

Z małej wioski , powstaje miasteczko turystyczne, co rok to coś nowego , dużo serca i pieniędzy wkłada Sława w swój rozwój, Brawo cały Urząd Miasta , widać tam pracują ludzie na którym zależy aby Sława była najpiękniejsza w województwie.Dziękuję za "Dni Sławy " bo tam możemy poznawać naszych celebrytów z Radia i TV i co najważniejsze - bez biletu, bez opłat... tak trzymać !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl