TworzymyGłos Regionu

reklama

DOKA - wschowski rapowy talent z nowym singlem „Dolce” (VIDEO)

Czwartek, 09 listopada 2023 o 10:28, autor: 3
DOKA - wschowski rapowy talent z nowym singlem „Dolce” (VIDEO)

Ulice gminy Wschowa stały się plenerem do teledysku świeżego utworu "Dolce" rapera DOKA. Wybór rodzinnych okolic nie jest przypadkowy - raper wyraźnie ceni sobie korzenie, co jest widoczne nie tylko w jego tekstach, ale i wizualnym przekazie klipów.

Droga artystyczna DOKI

Związki DOKI z muzyką sięgają wczesnych lat życia. "Od 12 roku życia zajmuję się muzyką - początkowo były to wiersze, później teksty, aż po mastering" - wspomina artysta. Scena hip-hopowa zna go m.in. z festiwalu Rap Stacja w Sławie, gdzie zyskał uznanie nie tylko publiczności, ale i znawców branży, takich jak Janusz Walczuk czy DJ Johnny.

Nieustanny rozwój i nowe produkcje

Mimo licznych występów, DOKA nie spoczywa na laurach. "Nie jestem w stanie zliczyć wszystkich koncertów, każdy wspominam wyjątkowo" - mówi. Raper kontynuuje pracę nad nowymi utworami w swoim rodzinnym mieście, podkreślając znaczenie regularności w wypuszczaniu muzyki. Nie tak dawno wypuścił utwór „Dom?”, o którym pisaliśmy TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Tomek
09.11.2023 19:46

Jakie korzenie wschowskie jak on z osowej

avatar
~DOKA
09.11.2023 20:24

Tylko moi rodzice mieszkają w osowej ✋

avatar
~Tomek
09.11.2023 20:13

Super, że młodzi ludzie mają zajawkę i sie bawia. Slucha sie fajnie, powodzenia mlody!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl