TworzymyGłos Regionu

reklama

Chcesz poznać tajniki fechtunku? We Wschowie organizowane są warsztaty sztuki krzyżowej

Poniedziałek, 08 stycznia 2024 o 10:00, autor: 0
Chcesz poznać tajniki fechtunku? We Wschowie organizowane są warsztaty sztuki krzyżowej

Centrum Kultury i Rekreacji (CKiR) we Wschowie w partnerstwie z Polską Szkołą Walki Szabla zaprasza wszystkich pasjonatów historii, białej broni oraz tych, którzy pragną odkryć nową pasję do uczestnictwa w unikatowych warsztatach sztuki krzyżowej. Wydarzenie to odbędzie się 20 stycznia 2024 roku w Hali Sportowej CKiR przy ulicy Moniuszki 11, od 10:00 do 13:00.

Warsztaty sztuki krzyżowej - szczegóły

Warsztaty oferują niepowtarzalną okazję do zgłębienia tajników fechtunku, dyscypliny łączącej w sobie elementy sztuki, sportu i tradycji. Zajęcia skupią się na praktycznym wprowadzeniu do obsługi palcata - drewnianego kija o długości około 90 cm, który służy jako bezpieczne narzędzie treningowe. Uczestnicy będą mieli szansę nie tylko nauczyć się podstawowych technik, ale również zrozumieć kontekst historyczny i kulturowy tej wyjątkowej formy walki.

Aby dowiedzieć się więcej lub zarejestrować swoje uczestnictwo, zainteresowani mogą skontaktować się z organizatorami telefonicznie pod numerem 517 87 27 27 lub drogą mailową na adres psws.sztukakrzyzowa@gmail.com.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl