TworzymyGłos Regionu

reklama

Ceramika dla każdego! CKiR do „Pracowni Ceramicznej” zaprasza dzieci i dorosłych

Piątek, 29 grudnia 2023 o 17:57, autor: 1
Ceramika dla każdego! CKiR do „Pracowni Ceramicznej” zaprasza dzieci i dorosłych

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza wszystkich, od najmłodszych po dorosłych, na zajęcia ceramiczne. Znajdź w sobie artystę i naucz się sztuki ceramiki od podstaw – krok po kroku, w przyjaznej i twórczej atmosferze.

Dla najmłodszych: Dziecięce Ręce Tworzą

W każdy wtorek o godzinie 16:00, najmłodsi artyści mogą dołączyć do zajęć "Dziecięce Ręce Tworzą". Jak mówią organizatorzy: "Razem z nami dzieci odkryją tajniki formowania, malowania i wypalania ceramiki. Kolorowe figurki, miseczki czy dzbanki – możliwości są nieograniczone!” Czas spędzony na kreatywnym tworzeniu to nie tylko zabawa, ale i nauka nowych umiejętności.

Dla dorosłych: Twórcze Spotkania z Gliną

Dorosłych, poszukujących ucieczki od codzienności, zaprasza się na zajęcia "Twórcze Spotkania z Gliną". Odbywają się one w każdy wtorek o godzinie 17:30. "Czas na chwilę oderwania się od codzienności i zanurzenie się w świecie ceramicznych inspiracji! Tworzymy razem w miłej atmosferze, ucząc się nowych technik i zdobywając umiejętności" - zachęcają organizatorzy. To okazja do odkrywania własnej kreatywności i relaksu w przyjemnej atmosferze.

Jak dołączyć?

Zajęcia odbywają się w Pracowni Ceramicznej CKIR przy ul. Niepodległości 1 (wejście od ul. Daszyńskiego 1). Rezerwacji miejsc można dokonywać telefonicznie pod numerem 65 540 23 36 lub mailowo na adres: sekretariat@ckir.wschowa.pl. Każde spotkanie trwa 1,5 godziny, a koszt uczestnictwa to 320 zł za osobę za miesiąc, co obejmuje 4 spotkania.

Źródło: CKiR

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Joanna
01.01.2024 20:06

CKIR posiada profesjonalną pracownię ceramiczną...Brawo!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl