TworzymyGłos Regionu

reklama

Były kwiaty i podziękowania. Dzień Pracownika Socjalnego

Środa, 22 listopada 2023 o 10:58, autor: 6
Były kwiaty i podziękowania. Dzień Pracownika Socjalnego

21 listopada, w ramach obchodów Dnia Pracownika Socjalnego, Starosta Wschowski Andrzej Bielawski oraz Wicestarosta Waldemar Starosta spotkali się z pracownikami instytucji socjalnych. Spotkanie to było nie tylko okazją do podziękowań za ich trudną i wymagającą pracę, ale również do wręczenia wyróżnień wyjątkowym przedstawicielom powiatowych instytucji socjalnych.

Podczas spotkania, które miało miejsce w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie we Wschowie, zasłużeni pracownicy otrzymali wyrazy uznania od władz powiatowych. Wśród uczestników byli przedstawiciele Domów Dziecka w Sławie i Wschowie, Domu Pomocy Społecznej we Wschowie, a także pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Szlichtyngowej.

Źródło/foto: Powiat Wschowski

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (6)

avatar

avatar
~Zen
22.11.2023 11:14

A premia netto na rączkę była ? Ile ?

avatar
~Gekon
22.11.2023 19:49

Bielawski na burmistrza Szlichtyngowej!

avatar
~do Gekona
23.11.2023 11:10

Za darmo

avatar
~DO<>(Dekon)
23.11.2023 13:41

Jeszcze troszkę, już niedługo i tej "pstrokatej" koalicji z powiatu Wiosną 2024 podziękujemy !!!. I skończą się te tzw. ich "ustawki" , tak jak się skończyły te tzw. " tekturowe czeki" z kampanii wyborczej do sejmu i Senatu !!!. Burmistrz ---- ??? ---- a może jeno tylko sołtys ?!.

avatar
~SORRY...
23.11.2023 13:43

Czy, aż trzeba takiej obstawy, a la ustawki ????

avatar
~Opiekun
23.11.2023 17:07

Przepraszam ale nie mam dobrego zdania na temat pomocy społecznej. Pomagają tak patologii. Powiem tak Trzeba być pijakiem , narkomanem i jeszcze nie wiem kim aby pomoc społeczna pomogła. Wiem oni opierają się na ustawie . Ok. Ale jakbym był pijakiem mam wszystko za darmo i nie mam żadnej emerytury i czy renty socjalnej. Mam emeryturę potrzebuje pomocy ,, musze zapłacić bo mam dochód. Czy to jest w porządku. Nie. Wiem to odgórne zarządzenie. Ale uważam pomagajmy nie tylko patologii zajmijcie się zwykłymi ludżmi co wypracowali przez 40 lat emerytury. Bo co ? Pracowali uczciwie i teraz muszą płacić aby opiekunka przyszła. Nie w porządku

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl