TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Jolanta Wielgus z wizytą u przedszkolaków (FOTO)

Środa, 20 września 2023 o 14:59, autor: 0
Burmistrz Jolanta Wielgus z wizytą u przedszkolaków (FOTO)

Dziś, 20 września, obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to święto ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, mające na celu podkreślenie znaczenia edukacji przedszkolnej w rozwoju najmłodszych. W tym kontekście warto zauważyć, że edukacja na tym etapie życia stanowi fundament dla dalszego rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci.

Wizyta Burmistrza w przedszkolach

Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa, Jolanta Wielgus, nie zapomniała o tym ważnym dniu i zdecydowała się na krótkie wizyty w lokalnych placówkach edukacyjnych. Odwiedziła Przedszkole im. Pluszowego Misia w Szlichtyngowej, punkt przedszkolny i oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Jędrzychowicach, oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny „INKI” w Starych Drzewcach oraz Niepubliczne Przedszkole Stowarzyszenia Rodzin Katolickich również w Starych Drzewcach.

Życzenia i słodkie upominki

Podczas swoich wizyt, Burmistrz Wielgus złożyła przedszkolakom życzenia zdrowia, beztroskiego dzieciństwa i wielu powodów do uśmiechu. Nie obyło się również bez słodkich upominków, które wywołały uśmiech i radość wśród dzieci.

Atrakcje na świeżym powietrzu

Dzisiejszemu świętu sprzyjała również piękna pogoda. Dzięki temu nauczyciele i rodzice mogli przygotować dla dzieci różnorodne atrakcje i zabawy na świeżym powietrzu. To doskonała okazja do integracji i wspólnej zabawy, która z pewnością zostanie na długo w pamięci najmłodszych.

Źródło/foto: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl