TworzymyGłos Regionu

reklama

Burmistrz Jolanta Wielgus podziękowała pracownikom interwencyjnym (FOTO)

Piątek, 01 grudnia 2023 o 10:50, autor: 5
Burmistrz Jolanta Wielgus podziękowała pracownikom interwencyjnym (FOTO)

W Urzędzie Miasta i Gminy w Szlichtyngowej odbyło się wyjątkowe spotkanie, które miało na celu uhonorowanie pracowników interwencyjnych. Burmistrz Jolanta Wielgus spotkała się z osobami, które wykonywały prace społecznie użyteczne oraz prace w ramach robót publicznych na terenie Gminy Szlichtyngowa. W wydarzeniu uczestniczyli również Zastępca Burmistrza Błażej Rajman oraz Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Justyna Urbaniak.

Uznane wysiłki pracowników

Podczas spotkania Burmistrz Wielgus wyraziła swoje uznanie i podziękowania pracownikom za ich rzetelność, sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań. Zaznaczyła, że ich prace gospodarczo-porządkowe znacznie przyczyniły się do poprawy estetyki miejscowości. Ponadto podkreśliła ich rolę we wsparciu organizacji gminnych uroczystości.

Symboliczne podziękowania

W ramach podziękowań każdy z pracowników otrzymał pisemne podziękowanie oraz upominki. W odpowiedzi pracownicy wyrazili swoją wdzięczność, wręczając Burmistrz symboliczną wiązankę kwiatów i upominki.

Źródło/foto: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~zaskoczenie plus***
01.12.2023 11:13

Niesamowite ; - p. burmistrz Szlichtyngowej z tak zwanych podziękowań zrobiła sobie " ciąg spotkań" - nie ma dnia - tygodnia, by komuś z osobna nie dziękowała !!!. Bo !!! - Bo to nic nie kosztuje !. I tak do kolejnych wyborów WIOSNA 2024, taka prekampania wyborca p, burmistrz :);) ***. A może, by TAK p, burmistrz jednym wystąpieniem ( np. Noworocznym ....) podziękowała nie z osobna , A WSZYSTKIM NASZYM MIESZKAŃCOM Szlichtyngowej !!!!-?. Było by grzeczniej i ekonomicznej, bez tego "ciągu ustawek" !!!!-?. Pozdrawiam Wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Szlichtyngowej - spotkamy się na wyborach samorządowych i ocenimy to wszystko !!!!.

avatar
~Zen
01.12.2023 11:41

W Szlichcie burmistrz mocno się wzięła za robotę w ramach walki o reelekcję . Trudno nie zrozumieć takich pobudek, mało roboty a kasa przednia. Potrzebny jest dobry, antypis kontrkandydat .

avatar
~art
01.12.2023 20:08

Kiedy pani burmistrz podziękuje ludziom którzy płacą podatki.Nic nie ujmując tym pracownikom nie jeden z nich nadaje sie do normalnej pracy.Nie tylko interwencyjnej.

avatar
~Baro
02.12.2023 11:44

Szkoda, że nigdy z takimi podziękowaniami i prezentami o kwiatkach już nie wspominając nie zwraca się do nauczycieli, którzy obskakują ich każde imprezy. A o zaproszeniu do urzędu nie wspomnę.

avatar
~do zaskoczenie plus"
02.12.2023 13:24

Oby nie było tak jak z ostatnimi podziękowaniami dla pracowników pomocy społecznej gdzie po tygodniu pracę rzuciła kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej. Coś tych odejść ostatnio z gminy jest dość dużo! Radni zastraszeni, na sesjach zero dyskusji, kredyty do spłaty już na 2030 i 31r. Widocznie rzeczywiście burmistrz tylko chce dociągnąć drugą kadencję a o resztę niech się martwią następcy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl