TworzymyGłos Regionu

reklama

Biuletyn „Prosto z Gminy”. Podsumowanie roku w Gminie Szlichtyngowa już dostępne

Czwartek, 21 marca 2024 o 10:37, autor: 0
Biuletyn „Prosto z Gminy”. Podsumowanie roku w Gminie Szlichtyngowa już dostępne

W najnowszym wydaniu rocznika Biuletynu „Prosto z Gminy”, mieszkańcy Gminy Szlichtyngowa znajdą szczegółowe sprawozdanie z działalności samorządu za miniony rok. Wydawnictwo, bogate w informacje na 24 stronach, prezentuje osiągnięcia lokalnego samorządu, zrealizowane zadania remontowe, inwestycje oraz działania funduszu sołeckiego.

Zadania remontowe i inwestycje w Gminie Szlichtyngowa

W bieżącym numerze biuletynu czytelnicy mogą zapoznać się ze szczegółami przeprowadzonych remontów oraz inwestycji, które odbyły się w ramach kadencji 2018-2023. Zawarte zostały także informacje dotyczące działań funduszu sołeckiego, co stanowi istotne źródło wiedzy o rozwoju infrastruktury oraz poprawie jakości życia mieszkańców.

Działalność jednostek OSP i lokalne wydarzenia

Oprócz projektów infrastrukturalnych, biuletyn rzuca światło na działalność jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych (OSP), które odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i wsparcia w lokalnej społeczności. Publikacja obejmuje również przegląd najważniejszych wydarzeń, które miały miejsce w Gminie Szlichtyngowa w ubiegłym roku, podkreślając dynamikę i zaangażowanie mieszkańców w życie gminy.

„Dodatek Inwestycyjny” - szczegółowe omówienie projektów

Biuletyn został wzbogacony o specjalny „Dodatek Inwestycyjny”, poświęcony wyłącznie realizowanym projektom inwestycyjnym w ostatnich latach. Mieszkańcy znajdą w nim szczegółowe omówienie zakończonych oraz planowanych inwestycji, co stanowi kompendium wiedzy o przemianach i rozwoju infrastruktury gminy.

Pobierz:

Biuletyn Prosto z Gminy

Dodatek Inwestycyjny


Źródło: UMiG Szlichtyngowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl