TworzymyGłos Regionu

reklama

Bezgotówkowe Kino Objazdowe zawita do Wschowy!

"Psi Patrol", "Chłopi", "Teściowie 2" – Filmy dla każdego!

Wtorek, 07 listopada 2023 o 14:00, aktualizacja Wtorek, 07 listopada 2023 o 15:37, autor: 1
Bezgotówkowe Kino Objazdowe zawita do Wschowy!

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zamieni się w prawdziwy kinowy raj dla miłośników filmu. W ramach projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego już w środę, 8 listopada 2023 r. , mieszkańcy będą mieli okazję zobaczyć najnowsze produkcje filmowe. Na dużym ekranie zostaną wyświetlone takie tytuły jak: "Psi patrol: Wielki film" o godzinie 14:00 i 16:00, polski kandydat do Oscara "Chłopi" o godzinie 17:50, oraz pełna humoru komedia "Teściowie 2" o godzinie 20:20.

Oferta specjalna i zniżki

Dla widzów, którzy zdecydują się na zakup biletów online na stronie filmowobezgotowkowo.pl lub zapłacą bezgotówkowo w kasie kina, przewidziano atrakcyjną 10% zniżkę. Cena biletów zaczyna się już od 16 zł. Ta promocja jest częścią większej kampanii zachęcającej do płatności bezgotówkowych pod hasłem "Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!"

Dodatkowe benefity dla przedsiębiorców

Przed Centrum Kultury i Rekreacji stanie nowoczesny kamper, w którym działać będzie mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Każdy przedsiębiorca, który odwiedzi kamper i zostawi swoją wizytówkę, otrzyma voucher na darmowy popcorn. To świetna okazja dla lokalnych biznesów, aby dowiedzieć się więcej o płatnościach bezgotówkowych.

Co więcej przedsiębiorcy będą mogli od razu skorzystać z Programu Polska Bezgotówkowa, podpisując umowę na bezpłatną instalację terminala płatniczego i pokrycie kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy lub do osiągnięcia obrotu na poziomie 100 tys. zł.

Edukacja i rozrywka

Projekt łączy w sobie elementy edukacyjne z rozrywką. Przed seansami dla dzieci i młodzieży szkolnej emitowane będą krótkie filmiki edukacyjne z zakresu finansów i przedsiębiorczości. To unikalna forma „edutainment”, która ma na celu wzbogacenie wiedzy młodych widzów.

Bezgotówkowe kino objazdowe

Projekt Bezgotówkowego Kina Objazdowego, wspierany przez Fundację Polska Bezgotówkowa, ma na celu edukację w zakresie finansów cyfrowych oraz upowszechnianie kultury filmowej w mniejszych miejscowościach. Wschowa znalazła się na trasie objazdowego kina wraz z miejscowościami takimi jak Brzeziny, Dobczyce czy Skwierzyna. Organizatorzy mają nadzieję, że inicjatywa pozwoli mieszkańcom na doświadczenie magii kina, do której na co dzień mogą mieć ograniczony dostęp.

Do końca roku Bezgotówkowe Kino Objazdowe planuje odwiedzić blisko 50 miejscowości w aż 15 województwach, dostarczając ich mieszkańcom rozrywkę na najwyższym poziomie oraz wiedzę na temat finansów cyfrowych i płatności bezgotówkowych.

Zaplanuj wizytę w kinie

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wschowy oraz okolic do wspólnego spędzenia czasu w kinowej atmosferze. Pełny repertuar oraz możliwość zakupu biletów znajdują się na stronie www.FilmowoBezgotowkowo.pl.

Adres wydarzenia: Centrum Kultury i Rekreacji, ul. Niepodległości 1, Wschowa.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego świętowania kultury filmowej! Na seansse zaprasza Oddział PKO Banku Polskiego ul. Bohaterów Westerplatte 1.

Organizatorzy i partnerzy

Organizator: Outdoor Cinema
Partner strategiczny: Fundacja Polska Bezgotówkowa
Partnerzy:
PKO Bank Polski, mBank, Bank Spółdzielczy w Andrespolu, Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Bank
Spółdzielczy w Brodnicy, Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Bank Spółdzielczy w Golubiu-Dobrzyniu,
Bank Spółdzielczy w Gniewie, Bank Spółdzielczy w Grodzisku Wielkopolskim, Bank Spółdzielczy w Lubeni,
Bank Spółdzielczy w Namysłowie, Bank Spółdzielczy w Ośnie Lubuskim, Bank Spółdzielczy w Prabutach,
Bank Spółdzielczy w Siedlcu, Bank Spółdzielczy w Skórczu, Bank Spółdzielczy w Więcborku, GBS Bank,
Śląski Bank Spółdzielczy, Świętokrzyski Bank Spółdzielczy w Jędrzejowie, Bank Spółdzielczy „Pałuki” w
Żninie, oraz eService, Planet Pay
Partnerzy wspierający: KoKo Kamper, Fundacja Cyberium, Krajowy Związek Banków Spółdzielczych

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Lechosław
30.10.2023 10:41

A gdzie piękne kino HEL !!!!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl