TworzymyGłos Regionu
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Beton konstrukcyjny na miarę XXI wieku czyli produkty polskiej marki PROMOTOR

Środa, 26 kwietnia 2023 o 11:39, autor: 1
Beton konstrukcyjny na miarę XXI wieku czyli produkty polskiej marki PROMOTOR

Promotor Sales to lokalna firma z niewielkiej lubuskiej miejscowości - Nowogród Bobrzański. Miejscowość ta kojarzy się z betonem przynajmniej w dwójnasób. Zdecydowana większość osób będzie miała na myśli przede wszystkim zlokalizowane w lasach nowogrodzkich betonowe pozostałości po fabryce amunicji z czasów II wojny Światowej. Inni na hasło “beton z Nowogrodu” wspomną właśnie naszego bohatera, czyli firmę Promotor Sales.

Lubuskie przedsiębiorstwo już od kilku dekad zajmuje się produkcją materiałów budowlanych z sektora betonów. To jedna z najbardziej innowacyjnych firm w tej branży na terenie kraju. Choć produkty marki PROMOTOR znane są raczej profesjonalistom i znawcom tematu budowlanki, doceni je każdy, w kogo ręce mają szansę trafić.

Najwyższej jakości produkt

Od samego początku funkcjonowania firmy, Promotor Sales stawia na jakość. To ona jest solidną podstawą sukcesu firmy. Tu nie ma miejsca na byle-jakoś, a tym bardziej na bylejakość. Jakość istotna jest dla Promotora w każdej dziedzinie funkcjonowania firmy - od surowców, przez park maszynowy, pakowanie, dystrybucję po tzw. czynnik ludzki. Załoga firmy to prawdziwi profesjonaliści, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Początkowo firmę tworzyli członkowie rodziny - z czasem dołączyli do nich przyjaciele, znajomi i pracownicy, którzy z czasem również stali się bliscy założycielom marki. Dziś to zgrany zespół, który z pasją podchodzi do swojej pracy i ze swoimi produktami podbija nie tylko polski rynek.

 

Innowacja na skalę światową - beton konstrukcyjny w workach

Początkowo w asortymencie firmy znalazły się tradycyjne produkty budowlane - cementy, piasek, zaprawy. Z czasem, widząc dużą lukę na rynku, firma postawiła na innowacje. Pojawiły się pierwsze w Polsce tzw. suche betony, czyli mieszanki betonu konstrukcyjnego w workach. Był to strzał w 10-tkę. Okazało się, że jest to mega wygodna opcja na wszystkich małych i średnich budowach, które wykonywane są przez amatorów lub małe zespoły budowlane. Wprawieni majstrowie dobrze znają produkty PROMOTOR i chętnie z nich korzystają - są łatwe w użyciu i ekspresowe w wykonaniu. Do przygotowania gotowego betonu, wylewki czy zaprawy marki PROMOTOR wystarczy bowiem dodać tylko odpowiednią ilość wody, a następnie wymieszać. Ręcznie lub maszynowo, z użyciem mieszadła czy betoniarki.

 

 PROMOTOR - pionier w betonach o dużej wytrzymałości 

Firma Promotor to prawdziwy pionier w dziedzinie produkcji wysokiej klasy betonu. Zachęceni sukcesem pierwszych mieszanek, pracowaliśmy nad kompozycjami innych produktów. Posiadamy dedykowany zespół, który przed wprowadzeniem na rynek produktu dokładnie testuje go i bada na wskroś. Nasz cel: wygoda, intuicyjność i niezawodność produktu. Składy naszych mieszanek nie są przypadkowe. Mają gwarantować wytrzymałość. Wykorzystanie produktów naszej marki to ogromna oszczędność czasu i wygoda, a te jak wiadomo są na budowie deficytowe. Do przygotowania gotowego do wykorzystania betonu, potrzebne są tylko worki z mieszanką i woda. W kilka minut można betonować: wykonywać wylewkę, przygotować zaprawę czy stawiać mury.

 

 Mocny beton dla każdego

Gama produktów marki promotor jest dzisiaj bardzo duża. W asortymencie znalazły się beton wodoszczelny W8, betony rozpływowe, betony o super szybkim czasie schnięcia, dedykowane mieszanki betonowe czy ekspresowe wylewki. Niezniszczalnym betonem Promotora jest mieszanka B-50 MONOLIT. Jak przyznaje sam producent, do zastosowania wszędzie tam, gdzie beton ten ma zostać na zawsze.

 

Topowe produkty Promotora to gotowy beton w workach: beton B-10 chudziak do drobnych prac, beton B-20, B-25 czy beton B-30.

 

Kolejna innowacja - beton w workach z dostawą do domu

Nie jest żadną nowością fakt, że coraz chętniej zamawiamy on-line. Dotyczy to dziś niemal wszystkiego - czas pandemii pokazał trafnie, że w zasadzie nie ma produktu, którego nie dałoby się zamawiać on-line. Promotor odpowiedział również na zapotrzebowanie Polaków, którzy w czasie lockdownu byli odcięci od marketów budowlanych czy hurtowni z materiałami budowlanymi i uruchomił wysyłkową sprzedaż betonu w workach. Czy było to innowacyjne? Na taką skalę owszem. Dziś z platformy internetowej promotor.store korzystają osoby z całej Polski, które zamawiają z dostawą pod dom worki z betonem. I to w bardzo różnych celach! Niektórzy rozbudowują nieruchomości, inni wylewają fundamenty pod altanki, jeszcze inni wykorzystują beton konstrukcyjny do dekoracji ogrodowych. Pomysłowość Klientów Promotora nie zna granic.

 

Jeśli cenisz sobie wygodę, czas i oszczędności, na platformie sprzedażowej zamówisz beton bez wychodzenia z domu. Szybko i przyjemnie, a dodatkowo w cenie producenta.  Zapraszamy!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zachwycony
27.04.2023 10:57

Bardzo dobry towar, już go używałem u klienta, tylko gdzie go kupić ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl