TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

80 lat SP nr 1 we Wschowie. Jubileusz połączony z festynem szkolnym już 24 maja

śr., 7 maja 2025 18:28

W sobotę 24 maja we Wschowie odbędzie się festyn rodzinny z okazji 80-lecia Szkoły Podstawowej nr 1 im. Polskich Olimpijczyków. Wydarzenie potrwa od godziny 11.00 do 16.00 i połączy świętowanie jubileuszu z tradycyjną „Sobotą z Jedynką”.

80 lat SP nr 1 we Wschowie. Jubileusz połączony z festynem szkolnym już24 maja

Szkoła Podstawowa nr 1 we Wschowie kończy w tym roku 80 lat. Z tej okazji zaplanowano wyjątkową edycję festynu „Sobota z Jedynką”. Uroczystość odbędzie się na terenie szkoły i będzie otwarta dla mieszkańców miasta oraz gości z regionu.

– Przy organizacji festynu od kilku tygodni pracuje wielu ludzi o wielkim sercu, pełnych zaangażowania, zapału do pracy, a wszystko po to, aby „Sobota z Jedynką” była wyjątkowa – przekazuje dyrekcja szkoły.

Organizatorzy przygotowali program wypełniony aktywnościami. Na odwiedzających czekają gry, zabawy, animacje, występy artystyczne oraz strefa gastronomiczna.

W „Strefie zabaw” znajdą się m.in. dmuchańce, jazda konna, piana party i wejście do wnętrza balonu. Szkoła zapowiada również loterię fantową oraz kiermasz rękodzieła.

Nie zabraknie tradycyjnej strefy z grillem, słodkościami i domowymi wypiekami. Przez cały dzień przewidziane są także występy artystyczne oraz sportowe zmagania dla dzieci i młodzieży.

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 5

    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi