5 miejsce Virtusek – fotorelacja

Czwartek, 05 lipca 2012 o 13:30, autor: 2

Jak już informowaliśmy na Mistrzostwach Polski Kinder Sport w minisiatkówce w Zabrzu zawodniczki Virtusa Szlichtyngowa zajęły 5 miejsce. W pokonanym polu zostawiając wiele dużo większych miast i uznanych ośrodków

Sukces osiągnęły zawodniczki z rocznika 2001. Do walki o medale zabrakło 2 małych punktów. – To i tak spore osiągnięcia i największy sukces w historii klubu – mówi Radosław Wasielewski trener zawodniczek -  Na 10 spotkań wygraliśmy 9, a dodatkowo - jako jedyny zespół pokonaliśmy późniejsze mistrzynie Polski. Udział w mistrzostwach brało 16 mistrzów województw i 8 najlepszych zespołów z baraży makroregionalnych. Zespół wystartował w składzie Ola Skwarczyńska, Sandra Wawrzyniak i Zuzia Zientek. Zawodniczki prowadzi duet trenerski Radosław Wasielewski – Witold Jasik. Udział w zawodach tej rangi to dla dziewczyn także wspaniała przygoda. Zapraszamy na krótką fotorelację z wyjazdu i samego turnieju: fot. Virtus Szlichtyngowa [nggallery id=315]