TworzymyGłos Regionu

reklama

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

5 miejsc, w które warto zabrać ze sobą ręcznik plażowy

Piątek, 28 lipca 2023 o 10:13, autor: 0
5 miejsc, w które warto zabrać ze sobą ręcznik plażowy

Organizacja urlopu w ciepłym kraju wymaga wielu przemyślanych decyzji — dotyczących również pakowanego ekwipunku. Elementem wręcz obowiązkowym, który musi znaleźć się w walizce, jest ręcznik plażowy. Wraz z atrakcyjnymi akcesoriami dla telefonów i innymi urządzeniami, teraz można go zabrać wszędzie. Poznaj 5 wyjątkowych miejsc, w których plażowanie to prawdziwy raj.

Het Park — miejsce, które aż przyciąga turystów

Na początek, jedno miejsce, które bez wątpienia powinno znaleźć się na tej liście. "Het Park" znajduje się w samym centrum Rotterdamu. Jak widać na wielu broszurach tego miejsca, park ten rozciąga się u podnóża Euromastu. To miejsce, gdzie można spędzić cały dzień. Wystarczy rozłożyć ręcznik plażowy i rozpocząć dzień piknikiem. Każdy, kto ma odwagę, może również wybrać się na szczyt Euromastu, który wznosi się na wysokość 185 metrów. Wieczorem można zakończyć dzień przy grillu i pysznym drinku.

Urokliwe Wybrzeże Amalfi

Kolejne miejsce to Wybrzeże Amalfi we Włoszech. Plaża Atrani to ukryty klejnot tego pięknego wybrzeża. To jedno z najbardziej znanych nadmorskich miasteczek we Włoszech, ale znacznie mniej zatłoczone. To idealne miejsce na całodniowy relaks na ręczniku plażowy. To tam barwny i miękki ręcznik idealnie współgra z kolorowymi klifami i malowniczymi domami na ich szczycie.

Zachwycające widokami Plage de Pampelonne

Trzecim miejscem na liście jest Plage de Pampelonne we Francji. Ta piękna plaża ciągnie się na długości 5 kilometrów wzdłuż wybrzeża. To doskonałe miejsce do rozłożenia ręcznika plażowego i obserwacji sław. Latem można znaleźć wiele ekskluzywnych restauracji i klubów plażowych. W tym miejscu rekomenduje się rozpocząć dzień na ręczniku na tej długiej plaży, a zakończyć go kolacją w plażowej restauracji.

Wyspa pod kopułą — Tropical Island

Oczywiście, plaża i park to nie jedyne miejsca, gdzie można zabrać nasz kolorowy ręcznik plażowy. Buntownicy nie boją się przygody i akcji. Dlatego na tej liście nie może zabraknąć tropikalnych wysp. Park wodny Tropical Island Spreewald w Niemczech to idealne miejsce dla nich. Znajdują się tam gigantyczne zjeżdżalnie oraz przyjemny basen. Co więcej, w wakacje można położyć się tam na ręczniku plażowym na świeżym powietrzu.

Leżak, ręcznik plażowy i chłodne drinki — Noordwijk

Na koniec, jedna z najpiękniejszych plaż w Holandii - "Noordwijk". Nasz mały kraj jest otoczony Morzem Północnym, dlatego ma wiele pięknych plaż. Noordwijk to jedna z nich. Na plaży znajdziesz wiele barów, a więc możesz zabrać swój ręcznik do jednego z nich, na przykład do "Witsand". Dzięki wygodnym leżakom możesz tam spędzić cały dzień. Warto spróbować serwowanych tam drinków, zwłaszcza Moscow Mule, który jest niezwykle smaczny.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl