TworzymyGłos Regionu

reklama

5 godzin przygody i rozwiązywania zagadek. Zbliża się II Rajd na terenie gminy Wschowa

Czwartek, 14 marca 2024 o 15:00, aktualizacja Czwartek, 14 marca 2024 o 15:10, autor: 0
5 godzin przygody i rozwiązywania zagadek. Zbliża się II Rajd na terenie gminy Wschowa

Już 17 marca 2024 roku w Lginiu mieszkańcy gminy Wschowa będą mieli okazję wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, które łączy w sobie przygodę, rywalizację i rodzinne spędzanie czasu. Druga edycja Rajdu z zagadkami pt. „Rodzinne Przywitanie Wiosny” zaprasza uczestników do wspólnego odkrywania uroków i sekretów lokalnych terenów.

Rajd po gminie Wschowa pełen tajemnic

Wiosenny rajd nie jest pierwszą tego typu inicjatywą w gminie. Pierwsza edycja, która odbyła się w listopadzie 2023 roku w Lginiu z okazji święta Niepodległości, zgromadziła liczne załogi gotowe na przygodę. Tym razem organizatorzy zapraszają do aktywnego spędzania czasu całe rodziny, które będą mogły przemierzać tereny gminy na pokładzie samochodów, motocyklów lub rowerów.

Zaproszenie od burmistrza Antkowiaka

Burmistrz Konrad Antkowiak osobiście zachęca mieszkańców do udziału: „Miło mi zaprosić was, drodzy wschowianie, do udziału w planowanym na wiosnę rajdzie z zagadkami po terenie naszej gminy. To świetna opcja na miłe rodzinne spędzanie czasu i lepsze poznanie zakamarków naszej gminy”, mówi włodarz.

Rajd po Wschowie - 5 godzin przygody

Uczestnicy rajdu mogą przygotować się na około 5 godzin emocjonującej przygody, która wymagać będzie nie tylko szybkości, ale również sprytu w rozwiązywaniu zagadek. To wyjątkowa okazja, by w nietypowy sposób powitać nadchodzącą wiosnę, odkrywając jednocześnie nowe, może dotąd nieznane, miejsca na mapie gminy Wschowa.

Więcej informacji o Drugim Rajdzie z zagadkami na terenie Gminy Wschowa - TUTAJ.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl