w piątek (29 lipca) odbędą się konsultacje z Łukaszem Rutem w Sali posiedzeń Rady Miejskiej we Wschowie.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Jesienią rusza kolejny nabór wniosków o dofinansowanie dla lubuskich przedsiębiorców. W związku z podjętą współpracą z Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej
To jedna z ostatnich okazji na bezzwrotne pieniądze z Unii Europejskiej dla lubuskich przedsiębiorców - mówi wiceburmistrz Wschowy, Miłosz Czopek - łączna kwota do rozdysponowania, to 40 milionów złotych.
Podobnie jak ostatnio konsultacje odbędą się w godzinach od 9.00 do 14.00. Zainteresowani proszeni są o celem umówienia godziny spotkania.
Konsultacje obejmują zakres dotacji na założenie lub rozwój firmy oraz pozabankowych źródeł finansowania działalności gospodarczej.
Na konkretny pomysł - radzi Miłosz Czopek - łatwiej o pieniądze.
Komentarze 2