W ostatni piątek (9.03) wschowscy policjanci zatrzymali, 24-latka, który miał przy sobie poporcjowaną amfetaminę. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
W piątkowy wieczór policjanci wydziału kryminalnego wschowskiej komendy zatrzymali, 24-letniego mieszkańca Wschowy, u którego w kieszeni spodni znaleźli woreczek z amfetaminą. Po przewiezieniu do komendy okazało się, że to nie jedyne narkotyki, które mężczyzna posiada, gdyż w bieliźnie miał ukryte jeszcze kilka porcji narkotyków. Po zważeniu okazało się, że łącznie posiada przy sobie prawie 9 gram amfetaminy.
Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania substancji psychotropowej, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Oficer Prasowy KPP Wschowa, podkom. Tomasz Szuda.
Komentarze 2