TworzymyGłos Regionu

reklama

28-letni kierowca Skody Fabii dachował na drodze Sława-Stare Strącze (FOTO)

Niedziela, 30 kwietnia 2023 o 12:38, autor: 2
28-letni kierowca Skody Fabii dachował na drodze Sława-Stare Strącze (FOTO)

W sobotę (29 kwietnia) po południu doszło zdarzenia drogowego na trasie między Sławą a Starym Strączem. 28-letni kierowca Skody Fabii nie dostosował prędkości do warunków drogowych, co spowodowało, że wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Przyczyny wypadku

Kierowca jechał po mokrej nawierzchni, która była śliska po niedawnym opadzie deszczu. W wyniku zbyt szybkiej jazdy 28-letni mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Po uderzeniu samochód dachował.

Akcja ratunkowa

Na szczęście, kierowca zdołał opuścić pojazd o własnych siłach, jednakże z powodu urazu głowy musiał zostać przetransportowany do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracowali ratownicy medyczni, strażacy z JRG Wschowa, OSP Sława i OSP Stare Strącze oraz policjanci. Zdarzenie miało miejsce o godzinie 14:31 na drodze wojewódzkiej 278, odcinek Sława - Stare Strącze. 

Źródło/foto: OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~XyZ
03.05.2023 06:53

Moim zdaniem jezeli jechalby szybko to uderzajac w drzewo , mogloby skonczyc sie o wiele gorzej. Stan tej drogi to juz sama w sobie katastrofa!!!

avatar
~Maciek
04.05.2023 17:14

Kiepska droga, jedź powoli. Proste.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl