TworzymyGłos Regionu

24 godziny dla Pana

Poniedziałek, 05 marca 2018 o 10:53, autor: 1 958
24 godziny dla Pana

9 marca 2018 roku na terenie Dekanatu Wschowa odbędzie się wydarzenie ,,24 godziny dla Pana' jest to Papieska inicjatywa modlitewna odbywająca się pod hasłem Ty udzielasz Przebaczenia.

Inicjatywa ,,24 godziny dla Pana' jest realizowana w piątek i sobotę przed IV Niedzielą Wielkiego Postu czyli Niedzielą radości. Jest to czas zadumy i refleksji nad swoim życiem a także okazja do spotkania z Panem Bogiem. Inicjatywa może być realizowana w różnych formach. Papież Franciszek zachęcał do przedłużonej adoracji i spowiedzi świętej w tym czasie.

W naszej diecezji dniem modlitewnym będzie piątek 9 marca 2018.

Czuwanie rozpocznie się o godzinie 15:00 w kościele świętego Stanisława Biskupa godziną miłosierdzia. 

Od godz. 16:00 w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP odbywać się będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

O godz. 20:00 w Parafii św. Jadwigi Królowej zostanie odmówiony różaniec z udziałem księży oraz wiernych z wszystkich parafii. 

Dzień modlitwy zakończy Apel Jasnogórski o godz. 21:00 w kościele św. Jadwigi. 

Ks. Antoni Łatka zaprasza wszystkich mieszkańców parafii Dekanatu Wschowa na udział we wspólnej modlitwie w Intencji Synodu Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.

(justyna/foto: Konferencja Episkopatu Polski)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~wschowiak
05.03.2018 14:52

Wspaniała inicjatywa. Udział szczególnie wskazany dla samorządowców zarówno obecnej jak i poprzedniej kadencji. Niech to będzie czas zadumy i refleksji nad swoim życiem, swoimi dokonaniami i zaniechaniami Ostatni gwizdek, bo potem już będzie kampania i naparzanka do listopada.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl