17 medali sławskich judoków

Wtorek, 28 kwietnia 2015 o 11:18, autor: 0

26 kwietnia w Gorzowie Wlkp. odbył się Międzynarodowy Turniej Judo w kategorii Dzieci i Młodzików. Uczestniczyło w nim 270 zawodników z 34 klubów. Nie zabrakło również sławskich judoków, którzy łącznie zdobyli 17 medali.

Sławscy judocy z klubu UKS ,,Sparta" wzięli udział w zawodach w liczbie 20 osób. Zdobyli 6 złotych medali, 5 srebrnych i 6 brązowych. Ponadto zdobyli dwa 4 miejsca i jedno piąte. - Całej drużynie należą się gratulacje i wielkie słowa uznania - mówią członkowie Zarządu Klubu - jednocześnie dziękujemy wszystkim rodzicom i opiekunom za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu wyjazdu na Turniej. Wyniki poszczególnych zawodników: 1.Alex Frąck 2.Bartosz Łuczyk 3.Julia Szymanowska 4.Nina Ciesielska 5.Alicja Jędrzejewska 6.Samuel Bernacki 1.Seweryn Knop 2.Filip Ciesielski 3.Miłosz Wojciech 4.Denis Pyziak 5.Juliusz Przybyła 1.Damian Malcher 2.Kamil Lisowski 3.Karol Maćkowiak 4.Mikołaj Kotwica 5.Kacper Wajs 6.Remigiusz Kostrzewa 1.Maksymilian Zaręba 2.Wojciech Maciukiewicz 1.Jakub Maćkowiak (rak/slawa.pl/foto: slawa.pl)